تعداد اخبار امروز : 0 خبر

یکشنبه ۱۱ خرداد, ۱۳۹۹

کارشناس ارشد مسائل سیاسی:

آمریکا توان ارائه خدمات درمانی به ۵۰ ایالت درگیر بیماری خود را خود را ندارد/ پیشنهاد کمک به ایران با هدف جاسوسی است

    بازدید : 195
حسن بهشتی پور در گفت و گو با خبرنگار بوتیا…

دوشنبه, ۴ فروردین, ۱۳۹۹ :: ۱۵:۲۲

کد خبر : 3158

حسن بهشتی پور در گفت و گو با خبرنگار بوتیا نیوز اظهار کرد: اظهارات مقام معظم رهبری در خصوص بی اعتمادی به آمریکا کاملا درست است و ما به این دولت توسعه طلب و سود جو در هیچ بعدی نمی توانیم اعتماد کنیم.

 

کارشناس ارشد مسائل سیاسی در ادامه با اشاره به صحبت فرصت طلبانه آمریکا مبنی بر اینکه ایران را تحریم دارویی و غذا نکرده اند، تصریح کرد: این صحبت یک دروغ آشکار و شعار دروغین است چرا که در عمل شرکتی که به عنوان مثال ضد سرطان تولید می کند برای ارسال دارو به ایران باید پول دریافت کند و مبادله بانکی انجام شود و آمریکا به هیچ عنوان این زمینه بانکی را فراهم نکرده است و اگر کشورها با ایران مبادله بانکی انجام دهند تحریم می شوند.

 

بهشتی پور ادامه داد: آمریکا برای حفظ ظاهر و فریب مردم ایران و افکار عمومی جهان می گوید تا به حال ایران را تحریم غذایی و دارویی نکردیم ولی از آن طرف اجازه مبادلات بانکی را به هیچ کشوری با ایران نمی دهد لذا ما با یک دروغگو و شارلاتان رو به رو هستیم که سعی می کند مردم ایران را فریب دهد.

 

وی در واکنش به صحبت رئیس جمهور آمریکا که می گوید من می خواستم کمک هایی را به ایران بفرستم ولی آن ها قبول نکردند، گفت: این هم دروغ دیگری است که از سوی آمریکا مطرح می شود چرا که کمک ها می تواند به راحتی از طریق صلیب سرخ و ارتباط آن با هلال احمر ایران ارائه شود ولی همانطوری که رهبری گفتند آمریکایی ها به دنبال این هستند افرادی را با عنوان کمک برای جاسوسی به ایران بفرستند و کار اطلاعاتی انجام دهند و یک هدف دیگری دارند.

 

این کارشناس مسائل بین الملل شعارهای تو خالی آمریکا را تظاهر برای انسان دوستی عنوان و بیان کرد: جالب اینجاست امروز آمریکا با شیوع ویروس کرونا دچار کمبودهای مختلف هستند و حدود ۵۰ ایالت آن ها درگیر بیماری شده اند و امکانات لازم را برای این حجم از خدمات را ندارند پس چگونه می خواهند به کشورهای دیگر خدمات بدهند که مقام معظم رهبری به درستی به این موضوع اشاره کردند.

مصاحبه و تنظیم: مهدی زاده

انتهای پیام/

 

نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© 2018 Aflak News Agency (www.khalilan.ir). All rights reserved

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید