امام علی (ع) می فرمایند؛
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2991
  • 27 آوریل 2021 - 10:37
اعتبار ۲۰ میلیاردی برای ساخت بیمارستان جدید در شهربابک
فرماندار شهربابک خبر داد؛

اعتبار ۲۰ میلیاردی برای ساخت بیمارستان جدید در شهربابک

شمسی گفت: با پیگیری‌های نماینده مردم شهربابک، ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت بیمارستان جدید در ردیف بودجه ۱۴۰۰ قرار گرفت.

به گزارش “بوتیانیوز”قاسم شمسی، فرماندار شهربابک در جلسه کارگروه عمرانی با موضوع زیرساخت‌های احداث بیمارستان جدید، با اشاره به گذشت چند سال از مطرح شدن پروژه‌ ساخت بیمارستان در شهربابک، گفت: با وجود کلنگ زنی این طرح، همچنان به دلایل متعدد کار اجرایی ساخت بیمارستان جایگزین در شهربابک شروع نشده است.

او  افزود: برای اجرای این پروژه نیاز به منبع مالی تعریف شده و فراهم کردن زیرساخت‌های مناسب است که در اولین قدم برای جانمایی زمین این پروژه، ساخت بیمارستان جایگزین در زمین بیمارستان فعلی به دلیل مساحت کم زمین، لغو شد.

فرماندار شهربابک از پیگیری‌های انجام شده برای دریافت ۲۰ هکتار زمین در نزدیکی دانشگاه پیام نور برای ساخت بیمارستان جایگزین خبر داد.

شمسی بیان کرد: اعتبار مورد نیاز برای ساخت بیمارستان جایگزین ۱۵۰ تختخوابی، ۳۰۰ میلیارد تومان تخمین زده شده است که ۱۵۰ میلیارد برای ساخت و ۱۵۰ میلیارد تومان برای تامین تجهیزات صرف خواهد شد.

فرماندار شهربابک در رابطه با تامین اعتبار این پروژه، گفت: با پیگیری‌های نماینده  شهرستان، ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت بیمارستان در بودجه‌ امسال قرار گرفت و بقیه‌ بودجه‌ مورد نیاز نیز در پی رویکرد مثبت مدیریت مجتمع مس شهربابک و دانشگاه علوم پزشکی کرمان تامین خواهد شد.

او تاکید کرد: تسریع در صدور مجوز‌های لازم تا ۱۰ روز آینده برای ساخت بیمارستان جدید از سوی مسئولان ادارات مربوطه شد.

حسین ابراهیمی نسب مدیر مجتمع مس شهربابک نیز در ادامه از آماده شدن نقشه‌ بیمارستان در مساحت ۲۰ هکتار در سه طبقه خبر داد و بیان کرد: با مشخص شدن زمین اجرای این پروژه، عملیات خاکبرداری و سایر اقدامات اولیه به سرعت انجام خواهد شد.

ناصر مرتضی زاده رئیس شبکه بهداشت و درمان شهربابک نیز ضمن ابراز خرسندی از همکاری مسئولان شهرستان و مدیران مجتمع مس برای ساخت بیمارستان در شهربابک به عنوان ضرورت اصلی شهرستان، افزود: در صورت تایید زمین‌های جنب دانشگاه پیام نور برای ساخت بیمارستان، باید به راه دسترسی آن نیز توجه کنیم و با ساخت کمربندی، بلوار خلیج فارس را جزو محدوده‌ شهر نماییم تا از بروز مشکلات رفت و آمد جلوگیری کنیم.

 

انتهای پیام /

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*