امام علی (ع) می فرمایند؛
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 3154
  • 06 می 2021 - 23:14
بیانیه ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین شهرستان کرمان به مناسبت فرا رسیدن روز قدس

بیانیه ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین شهرستان کرمان به مناسبت فرا رسیدن روز قدس

سپاه ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین شهرستان کرمان به مناسبت فرا رسیدن روز قدس بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش “بوتیانیوز”  در این بیانیه آمده است: نامگذاری آخرین جمعه «رمضان المبارک» به نام« روز جهانی قدس» توسط بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران ، حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) به دلیل مضرّات جهانی غدّه سرطانی رژیم تروریست و اشغالگر صهیونیستی بوده و هست.

اثرات مخرّبی که همه دامان بشریت و به ویژه مسلمین جهان را فرا گرفته است . پدیده ی منحوسی که بواسطه تلاش مزوّرانه استکبار جهانی و سرکرده استعمار با خون ریزی و کودک کشی در فلسطین ایجاد شد و با ساماندهی تروریسم دولتی با نمادهای مختلف از قبیل نماد «داعش»، «بوکوحرام» و ریختن خون بی گناهان و مظلومان عالم سعی در تداوم حیات پلید خود را دارد.

اگر چه این تلاش جنایتکارانه با پشتیبانی طرح های آمریکایی از قبیل «معامله قرن» همراه است و لکن به دلیل تابش نور اسلام ناب و اراده پولادین مقاومت برساخته از آن به «شکست قرن» مبدل گردیده است .

اسرائیل غاصب که روزی ارتش آن، در چشمان عرب معاصر، افسانه شکست ناپذیری را جلوه می نمود امروز نمادی از یک مجموعه تمام شکست خورده و در حال فروپاشی است.

در این «اضمحلال نزدیک »نقش قوی ترین فرمانده مبارزه ی با تروریسم یعنی سردار بزرگ اسلام و ایران «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» بی بدیل است و امسال در بزرگداشت روز جهانی قدس اگر چه حضور جسمانی فرمانده سابق نیروی قدس موجود و مشهود نیست ولکن مکتب حاج قاسم، الهام بخش آزادیخواهان و حق طلبان عالم برای آزادی بیت‌المقدس و قدس شریف است .

رژیم منحوس صهیونیستی که تنها در موقعیت پلید ویروس جنایت و ترور زیست می‌کند در هنگامه که جهانیان در مبارزه با ویروس کرونا هستند ، اسرائیل غاضب در چنین شرایطی در سودای از پیش ناکام اشغالگری کرانه باختری رود اردن می باشد.

اگر چه این موضوع بنا به سرشت نحس صهیونیسم جهانی موجب شگفتی نیست ولکن موجب غفلت اراده های الهی مقاومت و این شبکه الهی برای در هم شکستن خیالات آن رژیم کودک‌کش و آمریکای جنایتکار و ترامپ احمق برای تنفس مصنوعی طرح شکست خورده ی معامله ی قرن نخواهد شد.

امسال در حالی به استقبال پاسداشت روز جهانی قدس می رویم که جبهه مقاومت، زنده‌تر، قوی تر، بالنده تر و با انگیزه تر برای خروج نیروهای تروریست آمریکایی اراده الهی خود را به کار خواهد گرفت تا در پی آن از یک سو مساحت ذهنی استکبار و صهیونیسم جهانی در ترس فزونی یافته و گستره قلب پاک مسلمانان و آزادیخواهان و حق طلبان عالم از امید به آزادی بیت المقدس و قدس شریف سرشار گردد.

باشد که همه ما نیز بهره ای از این حرکت عظیم الهی داشته باشیم.با این وصف ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین (ع) سپاه شهرستان کرمان این فرصت افتخار آمیز را برای خود مغتنم می شمارد تا همه آحاد ملت مومن روزه دار در استان کرمان را به میدان حمایت از حق و مظلومیت و انزجار از ظلم و اشغالگری در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در روز جهانی قدس دعوت نماید به امید آنکه قدمی در جهت آزادی هر چه زدوتر قدس شریف و فروپاشی اسرائیل غاضب به‌حساب آید .

انشاء الله

حمیدرضا حسینخانی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه امیرالمومنین

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*