امام علی (ع) می فرمایند؛
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2578
  • ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۳
ثبت نام ۱۲۸۵ داوطلب در انتخابات شورا‌های روستا‌های کرمان

ثبت نام ۱۲۸۵ داوطلب در انتخابات شورا‌های روستا‌های کرمان

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان گفت: تاکنون یک هزارو۲۸۵ داوطلب برا انتخابات شوراهای روستای استان نام نویسی کردند.

به گزارش خبرنگار “بوتیانیوز”عباس تقی زاده رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان گفت: تا شامگاه ۱۷ فروردین و دومین روز از ثبت نام داوطلبان شورای اسلامی روستا‌ها و عشایر استان در مجموع یک هزارو ۲۸۵ نفر به صورت حضوری و غیرحضوری ثبت نام کردند.

اوافزود: نرماشیر، رودبار جنوب، کرمان و بافت به ترتیب با ۱۷۹، ۱۷۸، ۱۱۷ و ۱۰۳ داوطلب، بالاترین تعداد ثبت نام شدگان را دارا هستند و در شهرستان‌های بم و رفسنجان هریک ثبت نام ۷۳ داوطلب و در سیرجان ۶۱ داوطلب نهایی شده است.

تقی زاده از داوطلبان خواست با توجه به اینکه زمان ثبت نام تا بیست و دوم فروردین ادامه دارد، داوطلبان فرایند نام نویسی را به روز‌های آخر موکول نکنند.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس جهش یافته کرونا و ایجاد شرایط خاص در استان و برای حفظ سلامتی و پیشگیری ابتلا به این ویروس، داوطلبان سعی کنند از طریق اپلیکیشن‌های موبایلی و روش‌های غیرحضوری اقدام به ثبت نام کنند و کمتر اقدام به نام نویسی حضوری کنند .

او تصریح کرد: انتخابات تا ۲۲ فروردین ادامه دارد ومهلت داده شده تمدید نمی‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*