امام علی (ع) می فرمایند؛
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 3108
  • 03 می 2021 - 18:48
جلوگیری از برداشت غیر مجاز شن و ماسه در اراضی ملی شهرستان جیرفت
یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان خبرداد:

جلوگیری از برداشت غیر مجاز شن و ماسه در اراضی ملی شهرستان جیرفت

خانباز امیرافضلی فرماندهی یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از برداشت غیر مجاز و بی رویه شن و ماسه در دو منطقه پل شور و روستای شه دراز بخش جبالبارز شمالی شهرستان جیرفت جلوگیری به عمل آمد.

خانباز امیرافضلی فرماندهی یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان در گفتگو با خبرنگار“بوتیانیوز”گفت: صبح امروز طی گشت زنی نیروهای یگان حفاظت در منطقه و اقدام به موقع از برداشت غیر مجاز و بی رویه شن و ماسه در دو منطقه پل شور و روستای شه دراز بخش جبالبارز شمالی شهرستان جیرفت جلوگیری به عمل آمد.

سرهنگ امیرافضلی با تاکید به تشکیل پرونده و معرفی متخلفین به مراجع ذیصلاح اضافه کرد: در همین راستا دو دستگاه لودر نیز توقیف شد.

وی افزود: پیشگیری از وقوع جرم اولویت نخست یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری است و نیروهای یگان حفاظت جنوب کرمان به گشت زنی های مستمر و شبانه روزی خود در اراضی ملی منطقه ادامه خواهند داد و در صورت مشاهده هر گونه تخریب و تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو با آنها برخورد خواهند کرد.

سرهنگ امیرافضلی در پایان خاطرنشان ڪرد: مردم طبیعت‌ دوست می‌توانند در تماس با “شماره ۱۳۹ و ۱۵۰۴ ڪد امداد جنگل و مرتع اداره‌ڪل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب ڪرمان” گزارش‌ها و اخبار خود را در زمینه آتش‌سوزی عرصه‌های منابع طبیعی، تخریب و تصرف اراضی ملی، قاچاق گیاهان دارویی، حفر چاه غیر مجاز در اراضی ملی و … اطلاع‌رسانی ڪنند تا از ورود خسارت‎های جبران‌ناپذیر به عرصه‌های مرتعی و جنگلی جلوگیری شود.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*