امام علی (ع) می فرمایند؛
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2269
  • ۰۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۸
درخشش کونگ فو کاران کرمانی در رقابت‌های کشوری

درخشش کونگ فو کاران کرمانی در رقابت‌های کشوری

کونگ فوکاران کرمانی با کسب ۷ نشان رنگارنگ از رقابت‌های قهرمانی کشورِ ممای و اوسیما خوش درخشیدند.

علی همتی رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان کرمان گفت: مسابقات قهرمانی کشور ممای و اوسیما (هنر‌های فردی) کونگ فوی آزادِ آقایان با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به صورت متمرکز در محل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش بوتیا نیوز ،علی همتی رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان کرمان گفت: مسابقات قهرمانی کشور ممای و اوسیما (هنر‌های فردی) کونگ فوی آزادِ آقایان با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به صورت متمرکز در محل فدراسیون برگزار شد.

او افزود: در پایان این رقابت ها، در رده سنی جوانان و در بخش ممای علی بختیاری زاده و علیرضا کریمی به ترتیب بر سکو‌های اول و دوم ایستادند.

همتی با اعلام اینکه در رده سنی نونهالان و در بخش ممای، آریا سلیمانی عنوان نخست رقابت‌ها را از آن خود کرد، بیان داشت: در رده سنی نوجوانان و در بخش ممای نیز محمد خالدیان سوم شد.

او تصریح کرد: در رده سنی جوانان و در بخش اوسیما هم علیرضا کریمی موفق به کسب مقام دوم رقابت‌ها شد.

رئیس هیئت کونگ فو و هنر‌های رزمی استان کرمان با اشاره به اینکه در رده سنی نوجوانان و در بخش اوسیما محمد خالدیان در جایگاه سوم قرار گرفت، گفت: در رده سنی بزرگسالان و در بخش اوسیما نیز محمد حسن عباسی سوم شد.

همتی افزود: در بخش تیمی نیز تیم‌های استان کرمان در رده سنی نونهالان و جوانان موفق به کسب مقام سوم تیمی ممای شدند و در رده سنی جوانان هم مقام دوم تیمی اوسیما را کسب کردند.

او این موفقیت را به جامعه بزرگ کونگ فوی استان کرمان تبریک گفت.

انتهای پیام/

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*