امام علی (ع) می فرمایند؛
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2583
  • ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴
دعوت ١١ جودوکار کرمانی به اردوی تیم‌های ملی

دعوت ١١ جودوکار کرمانی به اردوی تیم‌های ملی

در رکوردی بی سابقه برای جودوی دیار کریمان، ١١ جودوکار کرمانی به اردوی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان کشور دعوت شدند.

به گزارش خبرنگار “بوتیانیوز”امیر محمدی رییس هیئت جودو استان کرمان گفت: در رده نوجوانان فرزاد محمودآبادی در وزن ۵۰- کیلوگرم، محمد جواد محمودآبادی در وزن ۵۵- کیلوگرم، امین بیدویی نژاد در وزن ۶۰- کیلوگرم، پویا خسروی در وزن ۶۶- کیلوگرم، ابوالفضل صداقتی دروزن ۸۱- کیلوگرم، مهدی غلامی در وزن ۹۰- کیلوگرم و امیرپویا نوحی در وزن ۹۰+ به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شده اند که باید از یکم تا پنجم اردیبهشت ماه در اردوی تیم ملی در تهران حضور یابند.

او افزود: در رده جوانان نیز حسین علی نژاد در وزن ۶۶ کیلوگرم، عباس محمودآبادی در وزن ۷۳ کیلوگرم، امیرحسین نیک نفس در وزن ۹۰- و امیر پویا نوحی در وزن ۱۰۰+ به اردوی تیم ملی دعوت که باید از ششم تا ۱۰ اردیبهشت ماه در تهران حضور یابند.

محمدی تصریح کرد: بنا را بر تقویت تیم‌های پایه گذاشته ایم و امروز خوشحالیم که با درخشش جودوکاران نوجوان و جوانان در مسابقات انتخابی منطقه ای، شاهد دعوت ١١ نفر از این عزیزان به اردوی تیم‌های ملی هستیم که رکوردی بی سابقه برای جودوی دیار کریمان محسوب می‌شود و نشان دهنده‌ی تحرک ورزش المپیکی جودو در این استان است.

او بیان داشت: این مهم را مدیون تلاش‌های بی دریغ مربیان، جامعه جودوی استان و همینطور عملکرد مثبت همه اعضای هیئت، هستیم که لازم میدانم از یکایک عزیزان قدردانی کنم.

محمدی ابراز امیدواری کرد: با خرد جمعی حاکم بر جامعه جودوی استان، شاهد روز‌های خوبی برای جودوی دیار کریمان باشیم.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*