امام علی (ع) می فرمایند؛
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2586
  • ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۶
همت خیران برای تامین مسکن نیازمندان

همت خیران برای تامین مسکن نیازمندان

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت:طرح رضوان باهدف جذب مشارکت‌های مردمی برای ساخت مسکن مددجویان و نیازمندان اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار “بوتیانیوز”یحیی صادقی، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان یکی از اولویت‌های مهم کمیته امداد را تأمین مسکن برای خانواده‌های تحت حمایت دانست و گفت: طی پارسال بیش از ۲۶۰ میلیارد تومان در حوزه مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان هزینه شده است.

او افزود: این هزینه کرد در زمینه احداث، تعمیر و ساخت سرویس بهداشتی ۶ هزار و ۹۸۲ واحد انجام شده است.

صادقی با اشاره به اینکه حل مشکل مسکن مددجویان تحت حمایت در توانمندسازی آن‌ها نقش مهمی دارد، تصریح کرد: تلاش داریم با ساخت، خرید، تعمیر، بهسازی و بازسازی و مقاوم‌سازی منازل مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان به‌ویژه مددجویان ساکن در مناطق محروم نسبت به حل مشکل آن‌ها در حوزه مسکن اقدام کنیم.

او به تفاهم‌نامه منعقدشده بین کمیته امداد و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برای ساخت پنج هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان کرمان اشاره کرد و گفت: ۲ هزار و ۸۴۰ واحد مسکونی از این تعداد واحد احداث شده است.

صادقی ادامه داد: برای ساخت این واحد‌های مسکونی ۲۰۷ میلیارد تومان از اعتبارات بلاعوض کمیته امداد و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور هزینه شده است.

او به اجرای طرح رضوان با کمک این نهاد اشاره کرد و گفت: طرح رضوان باهدف جذب مشارکت‌های مردمی برای ساخت مسکن مددجویان و نیازمندان اجرا می‌شود که طی پارسال ۶۳۰ میلیون تومان با همت خیران در قالب طرح رضوان برای کمک به ساخت، بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن مددجویان استان کرمان هزینه شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*