امام علی (ع) می فرمایند؛
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 3130
  • 04 می 2021 - 16:39
وضعیت بازار مرغ کرمان به حالت عادی بازگشت
با پشتیبانی ناحیه مقاومت امیرالمونین (ع) شهرستان کرمان؛

وضعیت بازار مرغ کرمان به حالت عادی بازگشت

رفع کمبود مرغ شهرستان کرمان با پشتیبانی ناحیه مقاومت امیرالمونین (ع) با توزیع بیش از ۱۲۰ تن گوشت استحصالی مرغ طی ۱ هفته گذشته در سطح شهر صورت گرفت.

حمید رضا حسینخانی در گفتگو با خبرنگار“بوتیانیوز” به بیان گزارشی از وضعیت بازار مرغ شهرستان کرمان پرداخت و گفت: طی پیگیری های شبانه روزی، پشتیبانی و حمایت از مباشران تامین کننده مرغ از استان های هم جوار خارج از شبکه تامین استان کرمان موفق به وارد کردن ۱۲۰ تن مرغ استحصالی به شهرستان کرمان با همت بسیج اصناف شهرستان کرمان شدیم که خوشبختانه با برنامه ریزی دقیق و کنترل شده توانستیم روال توزیع و فروش مرغ را برای همشهریان تسهیل کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین(ع) شهرستان کرمان افزود: تامین مرغ خارج از شبکه تولید استان کرمان از استان های همجوار با رایزنی های انجام شده که به صورت منظم و افزایشی تا زمان ثبات و اشباع بازار انشالله ادامه خواهد داشت.

حسینخانی ابراز کرد: گزارشات میدانی از سطح شهر که توسط بازرسین در حال انجام است، حاکی از موجودی قابل ملاحظه مرغ در صنوف عرضه کننده است که این امر نشان دهنده کم شدن عطش خریداران به دلیل کاهش جو روانی کمبود کالای اساسی این روزهاست.

وی افزود: این تدبیر به مدت یک هفته و در ۳۲ نقطه مشخص از شهرستان که زیر ذره بین نظارتی و بازرسی اصناف ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع) سپاه شهرستان کرمان، موفق به توزیع عادلانه و بیش از خواست عموم، بدون تشکیل حتی یک صف منجر شد.

حسینخانی تصریح کرد: این در حالی رخ می دهد که صبح امروز یخچال ها صنوف توزیع مرغ ۱۰ تن گوشت استحصالی ذخیره شده دارند، بطوری که هیچ تقاضایی برای خرید وجود نداشت.

وی خاطرنشان کرد: روال تامین مرغ از استان های همجوار توسط بسیج اصناف ناحیه امیرالمونین(ع) شهرستان کرمان پیگیری و به عنوان پشتیبان تولید داخلی استان در شبکه توزیع قرار خواهد گرفت.

میثم آبدری در گفتگو با خبرنگار ما تصریح کرد: طی پیگیری های مستمر در بحث تحویل جوجه یک روزه برای تامین بلند مدت شهرستان کرمان که از اساسی ترین دغدغه های تامین داخلی استان باید باشد نیز موفق به تامین ۲۰۰ هزار قطعه تا به امروز شده ایم که کمک قابل توجهی به شبکه داخلی در ماه های آینده خواهد کرد.

مسئول بسیج اصناف شهرستان کرمان گفت: یکی از معضلات اساسی این روزهای استان عدم برنامه ریزی قبل از سال ۱۴۰۰ نسبت به تامین جوجه برای تامین مرغ مصرفی بود که این امر باعث کمبود شدید در شبکه تامین داخلی شد.

وی خاطر نشان کرد: با تمام توان نسبت به تامین کالاهای اساسی شهرستان کرمان تلاش میکنیم که شاید بی تدبیری مسئولان ذیربط و کوتاه شدن دست دلالان سودجو را در آینده نزدیک ببینیم.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*