امام علی (ع) می فرمایند؛
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 3122
  • 04 می 2021 - 12:59
پیدا شدن پیکر۶نفر از نیروهای عملیاتی اداره برق گلباف

پیدا شدن پیکر۶نفر از نیروهای عملیاتی اداره برق گلباف

به دنبال بارندگی روز گذشته و قطعی برق بخشی از روستاهای گلباف، عصر دیروز تیم عملیاتی اداره برق گلباف به منطقه اعزام شده و در حین رفع عیب، در مسیر روستای حُرمک ، گرفتار سیل شده و متاسفانه هر 6 نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش “بوتیانیوز”پیدا شدن پیکر ۶ نفر از نیروهای عملیاتی اداره برق گلباف در پِی اعزام و جستجوی بالگرد هلال احمر / به دنبال بارندگی روز گذشته و قطعی برق بخشی از روستاهای گلباف، عصر دیروز تیم عملیاتی اداره برق گلباف به منطقه اعزام شده و در حین رفع عیب، در مسیر روستای حُرمک ، گرفتار سیل شده و متاسفانه هر ۶ نفر جان خود را از دست دادند./ ساعتی پیش پیکر هر ۶ نفر پیدا شد.

هویت ۶ نیروی جانباخته اداره برق کرمان در سیلاب گلباف اعلام شد

فرماندار کرمان اعلام کرد : با تلاش‌های انجام شده اجساد حادثه دیدگان در رودخانه فصلی گلباف کشف و هویت تمام این افراد مشخص و جسد آنها به شهر گلباف منتقل شده است

مصطفی ابراهیمی، محسن توکلی، مسلم دهقان، علیرضا جعفری، علی توسلی و محمد میزاحسینی شش جانباخته این حادثه هستند که سه نفر از آنها نیروی بومی منطقه گلباف و سه نفر از مناطق دیگر اعزام شده بودند.

وی با بیان اینکه این نیروها برای وصل برق روستای هرمک به منطقه رفته بودند تصریح کرد: در محلی که این افراد در حال کار تلاش بودند هیچ بارندگی نبود و از طرفی نیز وقوع سیلاب برای آنها قابل پیش‌بینی نبوده

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*