اخبار ویژه چندرسانه ای

طرح نظارتی عیارسنجی مصنوعات طلا اجرا می شود

به گزارش “ بوتیا نیوز ” علیرضا ابوالحسنی اظهار کرد: طرح نظارت بر تولید، توزیع و عیارسنجی مصنوعات طلا از تاریخ 10 مهرماه لغایت 30 مهرماه سال جاری به منظور مقابله با عرضه مصنوعات تقلبی کم عیار فاقد کد شناسایی سازمان ملی استاندارد و عدم فاکتور معتبر در سراسر استان و در بازه زمانی تعیین شده اجرا خواهد شد.

مشاور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان افزود: این طرح با همکاری اداره کل استاندارد، اتاق اصناف، اتحادیه های طلا و جواهر به اجرا گذاشته می شود.

وی، انجام گشت مشترک برای نظارت بر عملکرد واحدهای تولید توزیعی و عیارسنجی مصنوعات طلا و تخلفات احتمالی و نظارت بر تولیدکنندگان عرضه کنندگان و احدهای صنفی در سراسر استان را از اهداف این طرح عنوان کرد.

ابوالحسنی گفت: نمونه های مشکوک جمع آوری شده به آزمایشگاه های استاندارد جهت بررسی و تخلفات احتمالی به مراجع ذیصلاح فرستاده می شود و در نهایت به تعزیرات حکومتی جهت صدور اجرای حکم ارسال می گردد.

مدیر روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان در پایان از تمامی هم استانی های درخواست نمود در صورت مشاهده هر گونه تخلفات اقتصادی در واحدهای صنعتی، صنفی، تولیدی، خدماتی، معدنی و … مراتب را سریعا با شماره تلفن 124 ستاد خبری معاونت نطارت و بازرسی این سازمان اطلاع دهند.

مصنوعات طلا
انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *