یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶-Sunday 22 October 2017

سرخط خبرها:

افتتاح دبستان ۱۰کلاسه ویژه دانش آموزان اتباع خارجی

  • تاریخ: دوشنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۰۹:۳۵:۳۲
  • شناسه خبر: 53

با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان

افتتاح دبستان ۱۰کلاسه ویژه دانش آموزان اتباع خارجی

به گزارش “ بوتیا نیوز ” حسین میرزایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان افزود : دبستان “خواجه نصیرالدین طوسی” از محل کمک های بشر دوستانه اتحادیه اروپا و کشور آلمان در شهر زنگی آباد احداث شده است. وی با بیان این که در سال تحصیلی ۹۷ – ۹۶ حدود ۳۰ هزار […]

به گزارش “ بوتیا نیوز ” حسین میرزایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان افزود : دبستان “خواجه نصیرالدین طوسی” از محل کمک های بشر دوستانه اتحادیه اروپا و کشور آلمان در شهر زنگی آباد احداث شده است.

وی با بیان این که در سال تحصیلی ۹۷ – ۹۶ حدود ۳۰ هزار دانش‌آموز اتباع خارجی در حدود ۵۰۰ مدرسه استان مشغول به تحصیل هستند تصریح کرد:  این ۳۰ هزار دانش آموز اتباع در یازده شهرستان و منطقه ی استان ساماندهی شده اند.

میرزایی با بیان این که حدود یکهزار و ۲۰۰ کلاس درس در سراسر استان در سال تحصیلی جدید آماده خدمت رسانی به دانش آموزان تبعه خارجی هستند تصریح کرد : دانش آموزان اتباع خارجی بدون هیچگونه تفاوتی همانند دانش آموزان ایرانی دراین کلاس ها مشغول به تحصیل هستند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان با تقدیر از کمک های بین المللی و حمایت های بشر دوستانه ی انجمن های مختلف اظهار داشت: این انجمن ها بخش بسیار کمی از نیازهای پناهندگان را برآورده می کنند.

میرزایی با اشاره به اهمیت آموزش ۳۰ هزار دانش آموز اتباع در استان اظهار داشت: به دلیل اهمیت بسیار زیاد این موضوع، مدیرکل اتباع خارجی و مهاجرین استانداری کرمان عضو شورای آموزش و پرورش استان می باشد.

وی تصریح کرد: امروز شاهد افتتاح پنجمین مدرسه ی اتباع که با کمک های انجمن های بین المللی در استان ساخته شده است می باشیم ولی برای تحصیل دانش‌آموزان اتباع افغانی در استان کرمان بین ۱۳۰ تا ۱۴۰ مدرسه باید ساخته شود.

شایان ذکر است: مدرسه ۱۰ کلاسه خواجه نصیرالدین طوسی با زیر بنای ۵۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۳ هزار متر مربع  با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از محل کمک های بشر دوستانه اتحادیه اروپا و کشور آلمان در آموزش و پرورش ناحیه دو در شهر زنگی آباد احداث شده است.

انتهای پیام/دیدگـاه ها


Notice: پوسته بدون comments.php is deprecated since version 3.0.0 with no alternative available. لطفاً یک قالب comments.php در پوسته‌ی خود قرار دهید. in /home/botianew/public_html/wp-includes/functions.php on line 3962

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر سنجی

آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

پیشخوان روزنامه ها