یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶-Sunday 22 October 2017

سرخط خبرها:

طرح نظارتی عیارسنجی مصنوعات طلا اجرا می شود

  • تاریخ: دوشنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۳۷:۴۴
  • شناسه خبر: 105

همزمان با سراسر کشور در استان کرمان؛

طرح نظارتی عیارسنجی مصنوعات طلا اجرا می شود

مدیر روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان همزمان و هماهنگ با سراسر کشور طرح نظارت بر تولید، توزیع و عیارسنجی مصنوعات طلا را اجرا می کند.

به گزارش “ بوتیا نیوز ” علیرضا ابوالحسنی اظهار کرد: طرح نظارت بر تولید، توزیع و عیارسنجی مصنوعات طلا از تاریخ ۱۰ مهرماه لغایت ۳۰ مهرماه سال جاری به منظور مقابله با عرضه مصنوعات تقلبی کم عیار فاقد کد شناسایی سازمان ملی استاندارد و عدم فاکتور معتبر در سراسر استان و در بازه زمانی تعیین شده اجرا خواهد شد.

مشاور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان افزود: این طرح با همکاری اداره کل استاندارد، اتاق اصناف، اتحادیه های طلا و جواهر به اجرا گذاشته می شود.

وی، انجام گشت مشترک برای نظارت بر عملکرد واحدهای تولید توزیعی و عیارسنجی مصنوعات طلا و تخلفات احتمالی و نظارت بر تولیدکنندگان عرضه کنندگان و احدهای صنفی در سراسر استان را از اهداف این طرح عنوان کرد.

ابوالحسنی گفت: نمونه های مشکوک جمع آوری شده به آزمایشگاه های استاندارد جهت بررسی و تخلفات احتمالی به مراجع ذیصلاح فرستاده می شود و در نهایت به تعزیرات حکومتی جهت صدور اجرای حکم ارسال می گردد.

مدیر روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان در پایان از تمامی هم استانی های درخواست نمود در صورت مشاهده هر گونه تخلفات اقتصادی در واحدهای صنعتی، صنفی، تولیدی، خدماتی، معدنی و … مراتب را سریعا با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری معاونت نطارت و بازرسی این سازمان اطلاع دهند.

مصنوعات طلا
انتهای پیام/دیدگـاه ها


Notice: پوسته بدون comments.php is deprecated since version 3.0.0 with no alternative available. لطفاً یک قالب comments.php در پوسته‌ی خود قرار دهید. in /home/botianew/public_html/wp-includes/functions.php on line 3962

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر سنجی

آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

پیشخوان روزنامه ها