یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶-Sunday 22 October 2017

سرخط خبرها:

کرمان جزء ۱۸ استان بدون بارش کشور در پائیز

  • تاریخ: دوشنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۰۹:۴۰:۰۰
  • شناسه خبر: 57

کرمان جزء ۱۸ استان بدون بارش کشور در پائیز

به گزارش “ بوتیا نیوز ” از ابتدای سال آبی جاری تا روز گذشته میزان بارش های ایران به ۱٫۵ میلیمتر رسیده است. در این مدت (اول تا نهم مهرماه) در ۱۸ استان ایران حتی یک قطره باران هم نباریده است. استانهای اصفهان، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، سیستان و بلوچستان، فارس، قم، […]

به گزارش “ بوتیا نیوز ” از ابتدای سال آبی جاری تا روز گذشته میزان بارش های ایران به ۱٫۵ میلیمتر رسیده است. در این مدت (اول تا نهم مهرماه) در ۱۸ استان ایران حتی یک قطره باران هم نباریده است.
استانهای اصفهان، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، سیستان و بلوچستان، فارس، قم، کرمان، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد ۱۸ استانی هستند که از ابتدای مهرماه تا روز گذشته را بدون بارش سپری کرده اند.
در این مدت بیشترین میزان بارش ها را در استان گیلان با ۶۵٫۵ میلیمتر و کمترین میان بارش ها در استان خراسان جنوبی به میزان ۰٫۱ میلیمتر داشتیم. نقشه تهیه شده از سوی مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران ایران در خصوص میزان پراکنش بارش ها در ۹ روز ابتدایی سال آبی جاری در ادامه آمده است.
انتهای پیام/


دیدگـاه ها


Notice: پوسته بدون comments.php is deprecated since version 3.0.0 with no alternative available. لطفاً یک قالب comments.php در پوسته‌ی خود قرار دهید. in /home/botianew/public_html/wp-includes/functions.php on line 3962

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر سنجی

آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

پیشخوان روزنامه ها