یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶-Sunday 22 October 2017

سرخط خبرها:

نخبگان کرمانی به مسابقات جهانی مهارت ۲۰۱۷ اعزام می شوند

  • تاریخ: سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۳۹:۲۷
  • شناسه خبر: 124

نخبگان کرمانی به مسابقات جهانی مهارت ۲۰۱۷ اعزام می شوند

نخبگان کرمانی در قالب تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران، به مسابقات جهانی مهارت ۲۰۱۷ ابوظبی اعزام خواهند شد.

به گزارش ” بوتیا نیوز ” محمدرضا جهانگیری، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اعلام این خبر گفت: برگزیدگان نهایی شانزدهمين و هفدهمين مسابقات ملی مهارت پس از شركت در اردوهاي آماده سازي و گزينش نهايي، درچند رشته منتخب به چهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت ۲۰۱۷ در ابوظبي اعزام خواهند شد.

وی افزود: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به عنوان نماینده ایران در سازمان جهانی مهارت ( WSI هرسال مسابقات ملی مهارت را در سه مرحله شهرستانی، استانی و ملی برگزار کرده و نفرات منتخب هر دو سال یکبار به مسابقات جهانی اعزام می شوند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان تصریح کرد: مسابقات جهانی مهارت بزرگترین رویداد آموزشی حرفه‌ای است که هر دو سال یک بار در کشورهای مختلفی برگزار می‌شود و امسال نیز تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران در ۲۹ رشته فنی و حرفه‌ای در مسابقات جهانی مهارت ۲۰۱۷ ابوظبی شرکت می‌کنند که یک رقابت کننده، یک کارشناس و دو مترجم تیم از استان کرمان در این مسابقات حضور خواهند داشت.

وی تبادل تجربيات و نظرات نظامهاي آموزش فني و حرفه اي از طريق سمينار‘ اجلاس و مسابقات به منظور ارتقاء مهارت جوانان و نيروي كار،  اشاعه اطلاعات در زمينه استانداردهاي ملي مهارت، تشويق جوانان براي آموزش هاي متناسب با شغل، ايجاد تسهيلات در ارتباطات و ديدارها ميان مسئولين و كارشناسان سازمانهاي آموزش فني و حرفه اي در سراسر دنيا، ترغيب در امر تبادل اطلاعات و تجارب ميان جوانان متخصص در سراسر دنيا را از جمله اهداف سازمان جهانی مهارت( ( WSI از برگزاری این مسابقات عنوان کرد.

گفتنی است در مسابقات جهانی ۲۰۱۳ آلمان و ۲۰۱۵ برزیل نیز به ترتیب امین ایرانمنش در رشته فناوری خودرو و علیرضا حمامی زاده در رشته الکترونیک از استان کرمان موفق شدند مدال افتخار مسابقات را کسب کردند.

علیرضا عبدالکریمی مهارت آموخته رشته الکترونیک و مجید رنجبر کارشناس رشته ساخت و تولید بعنوان اعضای تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران مهرماه به مسابقات جهانی مهارت ۲۰۱۷ ابوظبی اعزام خواهند شد.

انتهای پیام/دیدگـاه ها


Notice: پوسته بدون comments.php is deprecated since version 3.0.0 with no alternative available. لطفاً یک قالب comments.php در پوسته‌ی خود قرار دهید. in /home/botianew/public_html/wp-includes/functions.php on line 3962

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر سنجی

آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

پیشخوان روزنامه ها