یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶-Sunday 22 October 2017

سرخط خبرها:

۱۹ کیلوگرم شیشه و هروئین در نرماشیر کشف شد

  • تاریخ: سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۲۰:۱۴
  • شناسه خبر: 112

فرمانده انتظامی نرماشیر:

۱۹ کیلوگرم شیشه و هروئین در نرماشیر کشف شد

فرمانده انتظامی نرماشیر از کشف ۱۹ کیلوگرم شیشه و هروئین در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.

به گزارش “ بوتیا نیوز ” سرهنگ حسین یوسف آبادی اظهار داشت: در راستای تامین نظم و امنیت مراسمات عزاداری ابا عبدالله حسین (ع) و مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی ضمن استقرار در ایستگاه بازرسی موقت محور نرماشیر – بم به یک خودرو پژو که به مرکز کشور در حال حرکت بود مشکوک و جهت بازرسی به پارکینگ منتقل کردند.

یوسف آبادی بیان داشت: در بازرسی فنی و تخصصی از خودرو ۱۴ کیلو و ۳۰۰ گرم هروئین و پنج کیلو و ۲۵ گرم شیشه که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود کشف شد.

یوسف آبادی بیان داشت: در این عملیات دو قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده به همراه مواد کشف شده به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر با اشاره به عزم راسخ پلیس این شهرستان در راستای مبارزه بی امان و گسترده با سوداگران مرگ از شهروندان خواست: درصورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک در زمینه خرید، فروش وحمل مواد مخدر سریعأ مراتب را به سامانه فوریت های پلیسی۱۱۰ اعلام، تا حافظان عرصه نظم و امنیت را در کاهش آسیب های اجتماعی مرتبط با مواد مخدر یاری کنند.

انتهای پیام/دیدگـاه ها


Notice: پوسته بدون comments.php is deprecated since version 3.0.0 with no alternative available. لطفاً یک قالب comments.php در پوسته‌ی خود قرار دهید. in /home/botianew/public_html/wp-includes/functions.php on line 3962

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر سنجی

آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

پیشخوان روزنامه ها