مجری پروژه تقاطع غیر هم سطح ولیعصر؛

امروز افتتاح پل ولیعصر نیست بلکه افتتاح و شکوفایی تلاش جوانان کرمانی است/ما توانستیم برای اولین بار پلی بسازیم که آب نمی دهد

شماره خبر: 1052 سرویس خبری : اخبار ویژه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶

مجری پروژه تقاطع غیر همسطح ولیعصر شهر کرمان گفت:امروز افتتاح پل ولیعصر نیست بلکه افتتاح و شکوفایی تلاش جوانان کرمانی است که توانستند با اعتقاد به توانایی های خود این پروژه عظیم را به سرانجام برسانند و در واقع امروز باور های ما برای بار دیگر افتتاح می شود.


به گزارش “ بوتیا نیوز ” مهندس موسی نجفی در مراسم افتتاحیه پروژه تقاطع غیر همسطح ولیعصر شهر کرمان گفت: قرار گاه سازندگی خاتم توانست با تلاش شبانه روزی تیم کاری خود که از خیلی قسمتهای زندگی خود گذشتند امروز در آستانه بهره برداری یکی از تکنیکی ترین و با کیفیت ترین ابنیه شهری قرار گیرد.

 

مجری پروژه تقاطع غیر همسطح ولیعصر شهر کرمان ادامه داد: قبل از انقلاب در کرمان روس ها کارخانه ای ساخته بودند که کار آن خانه سازی بود بعد از انقلاب آنها رفتند و فکر نمی کردند امروز جوانان ایرانی بتوانند نه تنها خانه بلکه پل بسازند.

نجفی تاکید کرد: امروز افتتاح پل ولیعصر نیست بلکه افتتاح و شکوفایی تلاش جوانان کرمانی است که توانستند با اعتقاد به توانایی های خود این پروژه عظیم را به سرانجام برسانند و در واقع امروز باور های ما برای بار دیگر افتتاح می شود و آن باور این است که یک کارخانه ای در کرمان نهادینه شد که می تواند با همین استعدادها و تواناییهای داخلی برای سالیان متمادی برای این مرز و بوم کار انجام دهد.

 

وی تصریح کرد: پل ولیعصر پلی در اشل بین المللی است و بسیاری از المان های آن برای اولین بار اتفاق می افتد، آسیب پذیرترین نقطه پل سازی، آب است و ما توانستیم برای اولین بار پلی بسازیم که آب نمی دهد.

 

مجری پروژه تقاطع غیر هم سطح ولیعصر شهر کرمان بیان کرد: ساخت یک پل با دهنه ۶۰ متر در فضای شهری یک عظمتی در المان شهری است و این یک کار بزرگ است. خیلی از اشخاص کار ما را با عرضه ی خود می سنجند و می خواهند ما را بی انگیزه کنند ولی بدانند این کار در نوبه خود منحصر به فرد است و تولید ۹۰۰ قطعه رد کمتر از یک ماه ود گواه این موضوع است.

 

نجفی خاطر نشان کرد: کار قرارگاه خاتم یک جهاد عملی است چرا که در این اوضاع بد اقتصادی که از خارج از کشور دچار تحریم هستیم و برخی دوستان نیز در داخل تحریم های داخلی را به ما تحمیل کردند موفق شد این کارهای بزرگ را انجام دهد و امروز پروژه ولیعصر با همه ی قابلیتهای خود در یک مثلث طلایی زمان ، کیفیت و قیمت افتتاح می شود .

وی در پایان یادآور شد: پروژه های شهر کرمان در شب شهادت حضرت زهرا(س) کلنگ زنی شد و امروز نیز در همین ایام فاطمیه میوه کار را چیدیم و من پای تک تک شما بچه های این پروژه  را می بوسم چرا که این پروژه عظیم با اتحاد تک تک شما از راننده گرفته تا کارگر و مهندس صورت پذیرفت و امروز به وجود همه شما افتخار می کنیم.

 

 

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *