سردار مطهری؛

قرارگاه خاتم شعار ” ما می توانیم ” را به منصه ظهور رساند/دشمن از طریق بیوتروریسم به دنبال نابودی مسلمانان است

شماره خبر: 1061 سرویس خبری : اخبار ویژه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶

جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: دشمن با تولید محصولات بیو تروریسمی می خواهند مسلمانان را از بین ببرند که نمونه آن هم همین محصولات آرایشی ارزان قیمت است که در اختیار مردم قرار می گیرد و متاسفانه کشور ایران دومین کشور مصرف کننده لوازم آرایشی بعد از عربستان در خاورمیانه است.


به گزارش “ بوتیا نیوز ” سردار مطهری در مراسم افتتاح پروژه تقاطع غیر همسطح ولیعصر شهر کرمان اظهار کرد: با آمدن امام در انقلاب اسلامی شعار “ما می توانیم ” امروز به ثمر نشست که قرارگاه خاتم نمونه عملی این شعار است.

 

جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: امروز اکثر سدهای کشور بدست توانمند جوانان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه انجام می شود در حالی که قبل از انقلاب اسلامی ساختمانهای شهر کرمان را روسها می ساختند ولی امروز در شهر کرمان پروژه های غیر همسطح که نیاز به تخصص بالایی دارد توسط همین جوانان انقلابی قرارگاه خاتم سپاه انجام می شود.

 

سردار مطهری تصریح کرد:دشمن زمانی که از طریق تهدید سخت نتوانست نتیجه گیری کند دست به اقدامات دیگری زد؛ که سال ۷۸ فتنه کوی دانشگاه تهدید نرمی بود که امریکایی ها طراحی کردند ولی نتوانستند نتیجه بگیرند و ۱۰ سال بعد فتنه سال ۸۸ توسط دشمن طراحی شد که آن هم برای آنها نتیجه ای در بر نداشت.

 

وی خاطر نشان کرد:  فتنه سال ۹۶ که نتیجه مثلث عبری ، عربی و آمریکایی است توسط دشمن طراحی شد که این نیز در نطفه خفه شد لذا دشمن دست بردار نیست و از طرق مختلف بدنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی است.

 

جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در ادامه به سالروز عملیات غرور آفرین والفجر ۸ اشاره کرد و گفت: لشکر۴۱ ثارالله نقش بزرگی در عملیات والفجر ۸ که امروز سالگرد این عملیات غرور آفرین است داشت و تانست کارهای بزرگی را انجام دهد.

 

سردار مطهری در ادامه به بحث بیوتروریسم اشاره و بیان کرد: دشمن از سال ۹۰ بعد از شکست های متعدد از طریق بحث بیوتروریسم در ابعاد دارویی،غذایی و آرایشی و بهداشتی ضربه زدن به مسلمانان جهان اسلام را در منطقه خاورمیانه و خصوصا ایران آغاز کرد.

 

وی یادآور شد: راکلفرد یک صهیونیست است که در دهه ۱۹۷۰ با عنوان انقلاب سبز برای تغییر ژنتیکی دانه های خوراکی وارد عمل شد که هم نفع اقتصادی خود را ببرد و هم به مسلمانان ضربه بزند و رژیم اشغالگر قدس مدتی قبل با قرار دادن جوایزی انواع بذرهای منطقه ای و محلی را جمع آوری کرد و بجای آن بذرهای دستکاری شده و یکبار مصرف را رواج داد که رشد سرطان ها نتیجه همین بیو تروریسم است.

 

جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تاکید کرد: دشمن با تولید محصولات بیو تروریسمی می خواهند مسلمانان را از بین ببرند که نمونه آن هم همین محصولات آرایشی ارزان قیمت است که در اختیار مردم قرار می گیرد و متاسفانه کشور ایران دومین کشور مصرف کننده لوازم آرایشی بعد از عربستان در خاورمیانه است.

 

سردار مطهری افزود: سن استفاده از لوازم آرایشی در ایران ۱۲سال است که یک فاجعه ی عظیم است و از طرف دیگر دشمن از طریق داروهای عقیم کننده در صدد ضربه زدن به مسلمانان است که واکسن کزاز که حاوی داروهای عقیم کننده است از جمله این اقدامات است.

 

وی در پایان مطرح کرد: لذا دشمن دست بردار نیست و ما باید آگاه باشیم و در همه ابعاد دقت کنیم و باید همه اقدامات دشمن را دشمنی بدانیم و اگر دست خود را مملو از عسل کرد و به سمت دراز کرد باید بدانیم که این عسل نیست و زهر است.

 

انتهای پیام/

 


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *