فرمانده موسسه ویژه شهید رجایی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء:

قرارگاه خاتم با ایجاد تکنولوژی تقاطع های غیر همسطح ۲۰ سال مهندسی کشور را جلو انداخت/سپاه همیشه برای امنیت و آرامش کشور جان فدا بوده است

شماره خبر: 1084 سرویس خبری : اخبار ویژه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶

فرمانده موسسه ویژه شهید رجایی قرارگاه سازندگی الانبیاء گفت: سپاه از ابتدای انقلاب همیشه و در همه ی صحنه ها برای امنیت و آرامش و سربلندی کشور جان فدا بوده است و مساله ی سازندگی از جمله ی این جان فشانی هاست.


به گزارش ” بوتیا نیوز ” سردار اکبری فرمانده موسسه ویژه شهید رجایی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح پل رو گذر در شهر کرمان با بیان اینکه  سپاه همیشه در خط مقدم برای ایجاد امنیت، آرامش و سربلندی ملت جان فدایی می کند،اظهار کرد: سپاه و بسیج را از خود مردم و با مردم می داند.

 

جانشین قرارگاه خاتم الانبیا ء ضمن تأکید بر اینکه سپاه در زمان جنگ در زمینه مهندسی توانمند شد که گفتنی است پس از جنگ از این ظرفیت در جهت بازسازی و سازندگی کشور استفاده کرد،تصریح کرد:هر کجا که به خط شکنی و ریسک نیاز بوده است سپاه حضور یافته است و سپاه همچنان به مانند دوران دفاع مقدس خط شکن بوده است و این راه خود را نیز ادامه خواهد داد.

 

سردار اکبری با اشاره به اینکه سپاه در اجرای پروژه های عمرانی هیچ منافعی نداشته است، ابراز کرد: مازاد درآمد سپاه به بودجه دفاعی کشور واریز می شود و هیچ یک اعضای سپاه در این شرکت ها سهامدار نیستند بلکه حقوق بگیر می باشند.


این مقام مسئول افزود:سپاه در مواردی که بخش خصوصی نمی تواند اقدام کند، وارد می شود چرا که سپاه جان فدای ملت و مردم است و همان گونه که سپاه در زمان جنگ جان خود را برای دفاع از مردم و کشور فدا می کرد، هم اکنون نیز جانفشانی سپاه در سازندگی کشور است.

 

سردار اکبری  با بیان اینکه قرارگاه سازندگی خاتم النبیاء  بنا بر درخواست استاندار کرمان حضور  پیدا کرد،گفت: با وجود بدهی های زیاد کار خود را ادامه دادیم و اگر پول داشتیم کارهای خودمان سریعتر انجام می شد و امیدواریم ۲ سال آینده همه پروژه های کرمان را به اتمام برسانیم.

 

وی رد پایان خاطر نشان کرد: ریسک هایی که سپاه در کشور به عهده گرفت از جمله تقاطع غیر همسطح سیگمنتال است و قرارگاه خاتم با ایجاد این تکنولوژی ۲۰ سال مهندسی کشور را جلو انداخت.

 

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *