رئیس کمیسیون تحقیقات و آموزش مجلس در گفت و گو با بوتیا؛

کم عقل خواندن منتقدان در تضاد با آرمان های اسلام و جایگاه والای ریاست جمهوری است/ این ادبیات از مقام اول اجرایی کشور به مصلحت کشور و ایشان نیست

شماره خبر: 1112 سرویس خبری : گفتگو ۱۴ اسفند ۱۳۹۶

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: منتقدین آقای روحانی کم عقل نیستند بلکه از بهترین های نظام و انقلاب هستند و افرادی فرهیخته و دارای علم و آگاهی هستند اما استفاده از واژه کم عقل و بی عقل در تضاد با آرمان های اسلام و واقعی جایگاه والای ریاست جمهوری است.


محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با خبرنگار ” بوتیانیوز ” در واکنش به اظهارات رئیس جمهور مبنی بر کم عقل خواندن منتقدان اظهار کرد: این گونه ادبیات از مقام اول اجرایی کشور حقیقتاً به مصلحت کشور و ایشان نیست.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی افزود: رئیس جمهور باید سمبل اخلاق، عدالت، گذشت و مهربانی باشد البته نسبت به دشمنان نظام و انقلاب از جمله استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی باید بسیار قاطع و سختگیرانه صحبت کرد.

 

زاهدی تصریح کرد: با این ملت بزرگ باید با کرامت، رفتار و صحبت کرد؛ همه دولت‌ها در همه جای جهان منتقدینی داشتند اما استفاده از این واژگان منزلت ریاست جمهوری را پایین می آورد.

 

وی تاکید کرد: منتقدین آقای روحانی کم عقل نیستند بلکه از بهترین های نظام و انقلاب هستند و افرادی فرهیخته و دارای علم و آگاهی هستند اما استفاده از واژه کم عقل و بی عقل در تضاد با آرمان های اسلام و واقعی جایگاه والای ریاست جمهوری است.

 

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *