مدیر کل کتابخانه های استان کرمان در گفت و گو با بوتیا ؛

۲۴ کتابخانه در استان کرمان طرح کتابخانه گردی را اجرا می کنند/ ترویج فرهنگ کتابخوانی هدف عمده این طرح است

شماره خبر: 1122 سرویس خبری : اخبار کرمان ۱۷ اسفند ۱۳۹۶

مدیر کل کتابخانه های استان کرمان بیان کرد: در استان کرمان 24 کتابخانه برای این طرح انتخاب شدند که در شهر کرمان کتابخانه مرکزی( کتابخانه ملی ) و کتابخانه مسجد جامع مشمول این طرح هستند.


 

حسین زاده مدیر کل کتابخانه های استان کرمان در گفت و گو با” بوتیا نیوز ” اظهار کرد: امروز ۱۷ اسفند همزمان با چهاردهمین سالگرد تشکیل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به ابتکار نهاد کتابخانه ها طرح کتابخانه گردی در حال اجراست.

 

وی افزود: حدود ۴۶۰ کتابخانه در کل کشور برای طرح کتابخانه گردی انتخاب شدند که مورد مخاطب مدیران،مسئولین و شخصیتهای فرهنگی و هنری کشور قرار می گیرد و این پدیده ارزشمند که کتابخانه ها مورد مخاطب قرارمی گیرند برای اولین بار در کشور اتفاق می افتد.

 

مدیر کل کتابخانه های استان کرمان بیان کرد: در استان کرمان ۲۴ کتابخانه برای این طرح انتخاب شدند که در شهر کرمان کتابخانه مرکزی( کتابخانه ملی ) و کتابخانه مسجد جامع مشمول این طرح هستند.

 

حسین زاده در پایان خاطر نشان کرد: ما تلاش داریم از توصیه ها و رهنمودهای افرادی که تاثیر گذار در حوزه کتابخوانی هستند جهت تشویق مردم استفاده کنیم تا فرهنگ کتابخوانی در جامعه گسترش پیدا کند.

 

 

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *