عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت و گو با بوتیا؛

دولت با جلوگیری از واردات بی رویه در راستای تحقق شعار سال گام بردارد

شماره خبر: 1137 سرویس خبری : گفتگو ۱ فروردین ۱۳۹۷

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:امیدواریم همه خصوصا دولتی ها بتوانند در راستای تحقق شعار سال گام بردارند و از واردات بی رویه که تولید داخل را فلج می‌کند جلوگیری کرده تا با افزایش تولید داخل،اشتغال افزایش یابد.


نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرنگار ” بوتیا نیوز ” در خصوص شعار سال ۹۷ که توسط مقام معظم رهبری با عنوان ” حمایت از کالای ایرانی” نامگذاری شد اظهار کرد: رهبر فرزانه نظام چندین سال است که بعد از مباحث فرهنگی و اجتماعی، مسئله اقتصاد را مطرح کردند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: با توجه به اینکه دولتی ها هیچ اعتقادی به تولید ملی، اشتغال جوانان و اقتصاد مقاومتی ندارند رهبر فرزانه انقلاب در تمامی فرمایشات خود به مسئله اقتصاد تاکید کرده و کالای ایرانی را مطرح می‌کنند.

 

قاضی پور به ماجرای دیدار یک فروشنده با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: اخیرا در یک دیدار با مقام معظم رهبری، یک مغازه دار گفت که افتخارم این است که فقط کالای ایرانی می فروشم و رهبر انقلاب نیز ایشان را تشویق کردند.

 

وی در ادامه تاکید کرد: امیدواریم همه ما خصوصا دولتی ها بتوانیم در راستای تحقق شعار سال گام برداریم و از واردات بی رویه که تولید داخل را فلج می‌کند جلوگیری کرده تا با افزایش تولید داخل،اشتغال افزایش یابد و در اثر آن از یک جامعه پیر به جامعه جوان روی آوریم.

 

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *