ظهر امروز؛

رکورد کشوری شکستن چوب و رکورد استانی شکستن اجسام سخت به نام کونگ فو کار کرمانی ثبت شد

شماره خبر: 1169 سرویس خبری : پربازدید ۲۹ فروردین ۱۳۹۷

محمد جواد بابایی ورزشکار 20 ساله کرمانی در رشته نیو کونگ فو موفق شد با حمایت مسئولین دانشگاه ولیعصر رفسنجان رکورد کشور را در بخش شکستن چوب و رکورد استانی شکستن اجسام سخت ( جدول های بتنی ) به نام خود ثبت کند.


به گزارش ” بوتیا نیوز ” صبح امروز ۲۹ فروردین ماه همزمان با حلول ماه شعبان محمد جواد بابایی ورزشکار ۲۰ ساله کرمانی رشته نیو کونگ فو موفق شد با حمایت مسئولین دانشگاه ولیعصر رفسنجان رکورد کشور را در بخش شکستن چوب و رکورد استانی شکستن اجسام سخت ( جدول های بتنی ) با حضور ناظران و ریاست هیات کونگ فو  استان،  مسئول کمیته و دبیر نیو کونگ فو استان به نام خود ثبت کند.

 

این ورزشکار کرمانی که دارای خصوصیات اخلاقی بارز و منش پهلوانی است توانست با استعانت از خداوند متعال و امام عصر(عج )، با شکستن ۳۸ چوب رکورد کشوری این بخش را در جمع خیل عظیم تماشاگران، دانشجویان و مسئولین دانشگاه ولیعصر رفسنجان به نام خود ثبت کند.

 

این ورزشکار جوان در ادامه ضمن تحمل وزن ۷۲۰ کیلوگرمی سنگ های بتنی بر روی بدن و شکستن آن ها به وسیله پتک توانست برای اولین بار در استان با موفقیت رکورد این بخش را به نام خود ثبت کند.

 

این ورزشکار موفق، با افتخار رکورد های خود را به شهید جواد بابایی عموی بزرگوار خود تقدیم کرد و در همین مراسم اعلام کرد که در آینده ای نه چندان دور رکود کشوری شکستن اجسام سخت را به نام خود ثبت خواهد کرد.

 

در پایان، با اهداء لوح تقدیر و مبلغ ۵ میلیون ریال توسط مسئولین دانشگاه ولیعصر از این ورزشکار جوان تقدیر شد.

 

 

انتهای پیام/

 

 


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *