زاهدی در گفت و گوی اختصاصی با بوتیا؛

اقتدار اصلی کشور،مردم و بسیجیان هستند/رزمایش امروز پاسخی کوبنده به وحدت شکنان بود

شماره خبر: 1442 سرویس خبری : اخبار ویژه ۱۲ مهر ۱۳۹۷

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: درست است که ایران اسلامی از نظر تسلیحاتی خود کفا است ولی اقتدار اصلی ما این مردم و بسیجیان هستند و ما امروز اقتدار خود را به نمایش گذاشتیم.


محمد مهدی زاهدی در حاشیه رزمایش بزرگ سپاهیان محمد رسول الله شهرستان کرمان در گفت و گوی اختصاصی با “ بوتیا نیوز ” اظهار کرد: حضور گسترده بسیجیان در این همایش در سراسر کشور نشان داد که علیرغم فشار های اقتصادی،عاشق نظام و انقلاب و رهبری هستند.

 

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه رزمایش امروز پاسخی کوبنده به وحدت شکنان بود، افزود: امروز بسیجیان بیعت مجددی با آرمان های انقلاب، نظام و رهبری داشتند و این اقتدار کشور را می رساند.

 

زاهدی تصریح کرد: درست است که ایران اسلامی از نظر تسلیحاتی خود کفا است ولی اقتدار اصلی ما این مردم و بسیجیان هستند و ما امروز اقتدار خود را به نمایش گذاشتیم.

 

وی خاطر نشان کرد: دشمنان باید بدانند که این ملت با کسی شوخی ندراد و هر گونه توطئه بر علیه ملت ایران منجر به سیلی خوردن شان می شود؛ نمونه آن هم بحث اهواز بود که فقط با یک تلنگر به آن ها پاسخ دادیم.

 

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این رزمایش نشان داد که ملت ایران بصیر و فهیم است و زیر خیمه ولایت قرار دارد و اگر روزی رهبر انقلاب برای مقابله با توطئه های دشمن فرمان دهد همه از اقوام مختلف،اقلیت ها،شیعه و سنی و از همه جناح های سیاسی پای کار می آیند.

 

زاهدی در پایان عنوان کرد: امروز همه برای اعلام وفاداری به نظام و انقلاب آمدند تا امنیت کشور را تضمین کنند اما در کنار این ها؛ مردم از مسئولین انتظار دارند که برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی ان ها فعالیت کنند.

 

مصاحبه از: بحرینی

 

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *