پیام تبریک فرمانده ناحیه سپاه شهرستان ارزوئیه به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی

شماره خبر: 1448 سرویس خبری : اخبار کرمان ۱۴ مهر ۱۳۹۷

فرمانده ناحیه ی مقاومت سپاه ارزوئیه گفت:هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تقدیر از بزرگ مردانی جان بر کف که بی تردید با کار و تلاش بی وقفه زمیـنه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است.


به گزارش  “بوتیا نیوز ” رضا اسماعیلی کاخ به مناسبت فرا رسیدن هفته ی نیروی انتظامی اظهار کرد: نیروی انتظامی مرهون شجاعت و دلاوری و ایثارگری غیور مردانی همچون شهیدجابر اسکندری است که با توکل بر خداوند و ولی امر مسلمین جهان در ایجاد امنیت و آسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را ایثار نموده اند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ارزوئیه خاطر نشان کرد: بی تردید این رشادت‌ها و فداکاری‌ها، گواه ایمان و باور قلبی فرزندان غیور و سبز پوش ایران اسلامی وحافظان امنیت اجتماعی است.

 

اسماعیل کاخ با بیان اینکه مقام معظم رهبری امنیت را رکن اساسی پیشرفت کشور و نیروی انتظامی را رکن تأمین امنیت دانسته اند، عنوان کرد: نیروی انتظامی با هوشمندی و درک صحیح از کارآمدی و توانمندی خود توانسته است به عنوان ایفاگر نقشی اساسی در عرصه امنیت و نظم عمومی کشور معرفی شود.

 

وی افزود: نیروی انتظامی با ولایت‌پذیری، مردم‌داری، قانون‌مداری و روزآمدی در مسیر تعالی انقلاب اسلامی، تحقق آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) حرکت کرده است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارزوئیه تاکید کرد: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تقدیر از بزرگ مردانی جان بر کف که بی تردید با کار و تلاش بی وقفه زمیـنه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است.

 

اسماعیل کاخ در پایان عنوان کرد: امید است که این بزرگ مردان با توکل به خداوند متعال و در سایه ی ولایت علوی فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) در ادامه ی خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته موفق باشند.

 

خبرنگار:تاراش

انتهای پیام/

 


    اخبار مرتبط

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *