سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان؛

ارتباط بین صنعت و دانشگاه هدف اصلی نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی است

شماره خبر: 1573 سرویس خبری : اخبار ویژه ۲۹ آبان ۱۳۹۷

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان گفت: برگزاری چهارمین نمایشگاه اشتغال وتوسعه کارآفرینی زمینه سازی بین صنعت و دانشگاه را ایجاد می کنیم و نیازهای شغلی استان را معرفی می کنیم تا صاحبان مشاغل و صنعت را به سمت این مشاغل سوق دهیم.


به گزارش ” بوتیا نیوز ”  دکتر محسن شمسی صبح امروز در مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی این دانشگاه گفت: مقام معظم رهبری در بخشی از سخنان خود گفته بودند که ما به علم و به تحقق آن در جامعه نیاز داریم و این تحقق علم با شعار آموزش در محیط واقعی کار در دانشگاه جامع علمی کاربردی صورت می گیرد.

 

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر رنجی که ما و خانواده های ما می برند از بیکاری نیست بلکه از بی مهارتی است چرا که ما فقط به قسمت های تئوری پرداختیم که با آن هیچ گرهی از کارهای به زمین مانده باز نخواهد کرد.

 

شمسی به شعار سال ۹۷ مبنی بر حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و افزود:  امیدواریم با فعالیت هایی که در این نمایشگاه صورت می گیرد بتوانیم کالاهای دانش بنیان را که توسط متخصصین تولید شده اند به جامعه معرفی کنیم .

 

وی عنوان کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی یک دانشگاه شغل محور است، مشاغل را رصد و دانشجویان را متناسب با نیاز شغلی تربیت کند.

 

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان ادامه داد: رسالت ما این است که دیدگاه مهارتی و کارآفرینی را زنده کنیم و صنعت های بومی را برپا کنیم و در همین راستا نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی را به صورت سراسری برگزار می کنیم.

 

شمسی در پایان با تبیین هدف برگزاری نمایشگاه، اظهار کرد: در واقع با برگزاری این نمایشگاه زمینه سازی بین صنعت و دانشگاه را ایجاد می کنیم و نیازهای شغلی استان را معرفی می کنیم تا صاحبان مشاغل و صنعت را به سمت این مشاغل سوق دهیم.

 

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *