شهردار کرمان در گفت و گو با بوتیا؛

افتتاح پروژه زیرگذر آزادی شهرکرمان تا بهمن ماه/انجام همزمان همه پروژه ها در یکسال امکان پذیر نیست

شماره خبر: 1627 سرویس خبری : اخبار ویژه ۱۳ آذر ۱۳۹۷

شهردار کرمان گفت: همه پروژه ها را همزمان نمی توان در یک سال به پایان رساند و در صورت انجام همزمان پروژه ها هیچ کدام از آن ها به بهره برداری نمی رسند لذا ما تصمیم گرفتیم که از این به بعد پروژه ای کارها را پیش ببریم.


مهران عالم زاده در گفت و گو با خبرنگار ” بوتیا نیوز ” در خصوص پروژه های شهر کرمان گفت: ما تصمیم گرفتیم که از این به بعد پروژه ای کارها را پیش ببریم یعنی به جای اینکه منابع مالی را روی همه پروژه ها متفرق و خرد کنیم که این گونه پیشرفت فیزیکی هر کدام از آن ها کم می شود تمرکز خود را روی دو یا سه پروژه برای هر سال می گذاریم.

 

شهردار کرمان افزود: همه پروژه ها را همزمان نمی توان در یک سال به پایان رساند و در صورت انجام همزمان پروژه ها هیچ کدام از آن ها به بهره برداری نمی رسند این گونه مردم نسبت به ما بی اعتماد می شوند که این برای مدیریت شهر و استان زشت است و سرمایه اجتماعی که مردم هستند را از دست می دهند.

 

عالم زاده در ادامه با بیان اینکه نوع نگاه مردم به بی برنامگی ما مدیران است، خاطر نشان کرد: به همین دلیل در تلاشیم که هر سال چند پروژه را به اتمام برسانیم تا اعتماد نسبی مردم برگردد و بدانند که شهرداری به دلیل مسائل و مشکلات خود نتوانسته به تعهدات خود عمل کند و با این رویکرد جدید جبران مافات کنیم.

 

وی به پروژه زیر گذر آزادی شهر کرمان اشاره و تصریح کرد: عملیات اجرایی پروژه روشنایی زیر گذر میدان آزادی طی مناقصه ای که برگزار شد به یک شرکت واگذار شد و کار هم شروع شده است و آخرین عملیات اجرایی زیر گذرهم سرعت بالایی دارد.

 

شهردار کرمان بیان کرد: طبق قولی که دو پیمانکار یعنی قرارگاه خاتم و پیمانکار برق دادند تا بهمن پروژه میدان آزادی افتتاح می شود البته اگر به مشکلی برنخوریم  چرا که ممکن است برای برخی از اقلام نیاز به ورادات داشته باشد و این مسئله زمان زیادی می برد بنابراین اگر همه چیز خوب پیش رود بهمن ماه زیر گذر آزادی افتتاح می شود.

 

عالم زاده تاکید کرد: البته تلاش کردیم که از اجناسی استفاده کنیم که ایرانی باشند ولی در برخی موارد ممکن است برای تولید کننده مشکلی پیش بیاید و نتوانند تولید داشته باشند ولی نه از نظر تامین مالی و نه از نظر فنی مشکلی نداریم.

 

وی در پایان از روند کار پروژه ابوذر صحبت کرد و گفت: پروژه زیر گذر ابوذر هم سرعت بسیار بالایی دارد و امیدواریم که تا اسفند این پروژه هم آماده و تحویل شود.

مصاحبه از : مهدوی

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *