” اوسین بولت ” کارگریِ کرمان در انتظار حمایت مسئولین

شماره خبر: 1679 سرویس خبری : اخبار کرمان ۲۶ آذر ۱۳۹۷

محمد نظری که عضو تیم دو و میدانی کارگران استان کرمان است علیرغم فعالیت کمرنگ هیت دو و میدانی،دست از تلاش برنداشته و زیر نظر مربیان داخلی خود را برای اعزام به مسابقات جهانی کارگران در اسپانیا آماده می کند.


به گزارش ” بوتیا نیوز ”  در شرایط زندگی ماشینی امروز، ورزش وسیله ای مطلوب برای تجدید قوای جسمی و روحی و نشاط و شادابی افراد است که باید به آن توجه ویژه شود، در این بین اما ورزش قهرمانی برای برخی افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار است به نحوی که مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت این موضع گفته اند که  “هر ورزشکار قهرمانِ ما که در عرصه یی از عرصه های ورزش حضور پیدا می کند و چشمهایی را در سرتاسر دنیا به سوی خود جلب می کند، در واقع ترجمه ای است از احساسات ملی و هویت اسلامی کشور و ملت ما؛ هرچه در این زمینه ها تلاش کنید، تلاشِ باارزشی کرده اید. ”

 

محمد نظری، ورزشکار ۳۰ ساله کرمانی است که به تازگی موفق شده است در رقابت های استانی دو و میدانی روز جمعه ۲۳ آذرماه که در رفسنجان برگزار شد، رتبه اول دوازده کیلومتر بزرگسالان را به خود اختصاص دهد.

 

این ورزشکار کرمانی که عضو تیم دو و میدانی کارگران استان کرمان است از سال ۹۰ با پیمان نصیری تمرینات حرفه ای خود را آغاز کرد و موفق شد در سال ۹۱ با کسب قهرمانی استان به مسابقات کشوری اعزام شود که کسب رتبه قهرمانی ایران در ۶ کیلومتر دستاورد این حضور بود.

 

حضور در لیگ با تیم مس سرچشمه و کسب دو دوره قهرمانی با این تیم و سپس عضویت در تیم ذوب آهن اصفهان از سوابق این ورزشکار است که در کارنامه او به ثبت رسیده است.

 

محمد نظری که هم اکنون کارگر مس شهید باهنر کرمان است، در گفت و گو با خبرنگار ” بوتیا نیوز ” از تصمیمات آینده خود در ورزش قهرمانی صحبت کرد و گفت: هدف اصلی من حضور در مسابقات جهانی کارگران اسپانیا است که در خرداد ماه سال ۹۸ برگزار می شود.

 

این ورزشکار کرمانی ادامه داد: جهت اعزام به این مسابقه جهانی، یک دوره انتخابی در اصفهان برگزار شد و رتبه های اول،دوم وسوم، به صورت رنکینگی برای حضور در اردوی تیم ملی دعوت می شدند و من توانستم ، ورودی را بگیرم و به اردوی تیم ملی دعوت شوم.

 

وی خاطر نشان کرد: البته انتخابی اصلی، پنجم دی ماه در تبریز در ۵ کیلومتر و ۸ کیلومتر برگزار می شود که امیدوارم بتوانم در ۸ کیلومتر شرکت کنم که نفرات اصلی یعنی نفرات اول و دوم برای اعزام به مسابقات جهانی اسپانیا اعزام می شوند.

 

باید یادآور شد که مدتی است هیات دو و میدانی فعالیت چندانی ندارد اما این ورزشکار اجازه نداد این موضوع زحمات او را تحت الشعاع قرار دهد و تمرینات خود را کنار نگذاشت و در حال حاضر آماده است و تمام تلاش او در کنار مربیان خود یعنی پیمان نصیری و اکبرپور این است که درمسابقات جهانی رتبه کسب کند.

 

گزارش از: محمدیان

 

انتهای پیام/

 


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *