رئیس سازمان بسیج رسانه استان کرمان؛

پایان داوری آثار ارسالی به سومین جشنواره ابوذر/ آثار برگزیده مرحله استانی به مرحله کشوری راه یافتند

شماره خبر: 1726 سرویس خبری : اخبار ویژه ۸ دی ۱۳۹۷

رئیس سازمان بسیج رسانه استان کرمان گفت: در سومین دوره از برگزاری این جشنواره بیش از چهارصد و هفتاد اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که هم اکنون زمان داوری آثار ارسالی پایان یافته و آثار برگزیده در مرحله استانی برای شرکت در مرحله کشوری ارسال شده اند.


به گزارش ” بوتیا نیوز ” مرتضی کارآموزیان مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمان با بیان این مطلب که استقبال اصحاب رسانه و علاقه مندان از سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در سال ۹۷ نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد رشد داشته است،گفت: در سومین دوره از برگزاری این جشنواره بیش از چهارصد و هفتاد اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

 

رئیس سازمان بسیج رسانه استان کرمان با اشاره به اینکه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر به منظور هم افزایی بین رسانه های مختلف و تولید محتوا متناسب با آرمان های انقلاب اسلامی برگزارشد، افزود: این جشنواره در هشت محور و در قالب های مختلف برگزارشد.

 

کارآموزیان اظهارداشت: هم اکنون زمان داوری آثار ارسالی پایان یافته و آثار برگزیده در مرحله استانی برای شرکت در مرحله کشوری ارسال شده اند.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: در زمان مقرر و پس از داوری آثار در مرحله کشوری از برگزیدگان این دوره با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره و جوایز ارزشمند تجلیل می شود.

 

لازم به ذکر است که اولین رویداد رسانه های دیجیتال استان کرمان هم به صورت همزمان با جشنواره برگزار میگردد.

انتهای پیام /


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *