محمد مهدی زاهدی مطرح کرد؛

آغاز تحول در اشتغالزایی شهر گلباف با افتتاح مزرعه پژوهشکده تحقیقاتی زعفران

شماره خبر: 1733 سرویس خبری : اخبار ویژه ۱۰ دی ۱۳۹۷

با پیگیری دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس مزرعه پژوهشکده تحقیقاتی زعفران گلباف با مشارکت دانشگاه تربت حیدریه در بخش گلباف افتتاح گردید.


محمدمهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگار  “بوتیا نیوز ” اظهار داشت: طی تفاهم نامه همکاری فی مابین شورای اسلامی شهر گلباف و پژوهشکده ملی زعفران دانشگاه تربت حیدریه، در راستای کاشت اصولی و ارگانیک زعفران، مبلغ ۲ میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال در اختیار کارشناسان متخصص کشت زعفران قرار گرفت تا کشت اصولی و ارگانیک زعفران رابه مردم گلباف آموزش دهند.

 

زاهدی تصریح کرد: با حضور چندین دوره متخصصان و کارشناسان کشت زعفران به گلباف در جهت کاشت اصولی و ارگانیک زعفران، به لطف الهی مزرعه تحقیقاتی پژوهشکده زعفران گلباف افتتاح شد تا آموزش های تئوری و علمی به مردم شهر گلباف داده شود و آغاز تحولی عظیم در جهت اشتغال جوانان و رونق کسب و کار در این شهر باشیم.

 

زاهدی با اشاره به اینکه یکی از محصولات شهر گلباف زعفران می باشد خاطرنشان کرد: زعفران از جمله محصولاتی است که با سرمایه اندک ولی با سوددهی بالا میتوان شروع به کار کرد و در حال پیگیری هستیم که شهر گلباف را تبدیل به قطب زعفران در جنوب شرق کشور کنیم و با یاری خداوند و کمک مسئولین این کار محقق خواهد شد.

 

وی عنوان کرد: مردم شهر گلباف می توانند جهت آموزش و سرمایه گذاری در این بخش اقتصادی به شورای اسلامی شهر گلباف مراجعه نمایند و درصورت هرگونه مشکلی می توانند به دفتر ارتباطات مردمی مراجعه نمایند.

 

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *