سرپرست شعب بانک رفاه استان کرمان؛

انجام ۴۵ درصد عملیات ارزی استان کرمان توسط بانک رفاه/ قبل از انقلاب بانک رفاه در استان کرمان شعبه نداشت

شماره خبر: 1841 سرویس خبری : اخبار ویژه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷

سرپرست شعب بانک رفاه استان کرمان گفت: سهم بازار بانک رفاه از منابع استان ۱۱.۷ درصد است و همچنین ۴۵ درصد عملیات ارزی استان توسط شعب بانک رفاه انجام می شود.


به گزارش “ بوتیا نیوز ” محمدرضا دهقانی سرپرست امور شعب بانک رفاه استان کرمان ظهر امروز در نشست خبری مشترک مدیران تامین اجتماعی استان گفت: مالکیت بانک رفاه صددرصد متعلق به سازمان تامین اجتماعی است و همه عملیات های مالی این سازمان از جمله حق دریافت بیمه ها، مباحث مربوط به مستمری بگیران و بیمه بیکاری همه با عاملیت بانک رفاه انجام می شود.

دهقانی ادامه داد: قبل از انقلاب بانک رفاه تاسیس شده بود ولی شعبه ای در استان کرمان نداشت ولی امروز به برکت انقلاب اسلامی ۴۲ شعبه و ۲۴ باجه فعال این بانک در سطح استان فعالیت می کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: بیش از ۴۵۱ نفر به صورت مستقیم در بانک رفاه کارگران مشغول به فعالیت هستند که قبل از انقلاب این امکان فراهم نبود و هم چنین امروزه کارهای بانکی به سمت غیر حضوری پی می روند در حالی که قبل از انقلاب استفاده از فناوری در شبکه بانکی وجود نداشت.

 

دهقانی عاملیت حوزه سلامت را بانک رفاه عنوان کرد و اظهار داشت: امروز بانک رفاه بانک عامل حوزه سلامت در استان کرمان نیز میباشد و کلیه دانشگاه های علوم پزشکی استان و همچنین بیمه سلامت از بانک رفاه خدمات می گیرند.

 

سرپرست شعب بانک رفاه استان کرمان بیان کرد: سهم بازار بانک رفاه از منابع استان ۱۱.۷ درصد است و همچنین ۴۵ درصد عملیات ارزی استان توسط شعب بانک رفاه انجام می شود.

 

وی در ادامه تصریح کرد: ۲۷ درصد کل ضمانت نامه های بانکی استان توسط بانک رفاه انجام می شود و سه سال است که بانک رفاه استان کرمان رتبه اول بانک های رفاه کشور را به خود اختصاص داده است.

 

دهقانی یادآور شد: بیش از ۹۶ درصد عملیات بانکی خودروسازان توسط بانک رفاه انجام می شود و علاوه بر آن بانک در بخش‌های مختلف خدمات، صنعت و معدن کشاورزی طرح و پروژه های بزرگی را مشارکت کرده است.

تنظیم : مهدی زاده

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *