مسئول نهاد رهبری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان؛

درخت چهل ساله انقلاب اسلامی آرزوی دشمنان برای براندازی این انقلاب را نابود کرد

شماره خبر: 1864 سرویس خبری : اخبار ویژه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷

مسئول نهاد رهبری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان گفت: چهلمین سال پیروزی انقلاب در حالی برگزار می شود که بسیاری از دشمنان خارجی چندین سال است که برنامه ریزی کرده بودند که این انقلاب به چهل سالگی نرسد ولی این آرزو را به گور خواهند برد.


به گزارش ” بوتیا نیوز ” حسن عامری صبح امروز در نشست دستاوردهای چهل ساله  انقلاب اسلامی و تبیین چشم انداز دانشگاه جامع علمی کاربردی در افق ۱۴۰۰ گفت: پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرینی در تاریخ شیعه بوده است و امروز بعد از گذشت چهل سال انقلاب اسلامی تبدیل به یک درخت پر ثمر شده است که در جای جای جهان جلوه های آن را نظاره می کنیم .

 

مسئول نهاد رهبری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان افزود: رمز جاودانگی انقلاب ما ماهیت دینی، اعتقادی و فرهنگی آن است و در واقع منشور فرهنگی انقلاب اسلامی و ملجا تبیین آن همان شناخت اسلام ناب محمدی است.

 

عامری انقلاب اسلامی را در منشاء پیدایش،روند و پویش و در غایت و آرمان ها؛ انقلابی فرهنگی خواند و عنوان کرد: در فرهنگ انقلاب اسلامی ارزش های  الهی و احکام دینی  حاکم بر همه سیاست ها، روش ها و برنامه هاست؛ فرهنگ انقلاب اسلامی فرهنگی مجدد و نوگراست که با خرافه ها و پیرایه های ناشی از جنون و تهجر و هم چنین ابتذال فرهنگی و انحرافات ناشی از نفوذ فرهنگ، لیبرالیسم و سلطه فرهنگی غرب مبارزه می کند.

 

وی به مصاحبه های حضرت امام خمینی (ره) درخصوص انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: وقتی نظر امام را در رابطه با غرب می خواستند در جواب خبرنگاران می فرمودند ما می خواهیم استقلال داشته باشیم و کشور ما ازهر جهت به بیگانه وابسته نباشد.

 

مسئول نهاد رهبری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان تصریح کرد: از سیاست های راهبردی نظام جمهوری اسلامی این است که ما در همه زمینه ها همانطوری که تا به حال ادامه داشته است مستقل باشیم و اگر در برخی از زمینه ها وابستگی داریم باید قطع شود تا اینکه جهانخواران با زبان زور با ما صحبت نکنند .

 

عامری خاطر نشان کرد: من فراموش نمی کنم که درسالی که مقام معظم رهبری پیامی را برای حجاج بیت الله الحرام صادر کرده بودند مولفه پایانی این پیام این بود که زمانی مسلمانان طعم مسلمانی و استقلال را خواهند چشید که بتوانند خود را از وابستگی نجات دهند.

 

وی تاکید کرد: متاسفانه امروز یک دو گانگی در جامعه وجود دارد و نیروهای ارزشی و انقلابی اعتقاد به درون گرایی دارند و می گویند نگاه ما باید به داخل کشور باشد چرا که ما هر چیزی که ارداه کرده ایم به دست آورده ایم ولی متاسفانه برخی هنوز این باور برایشان جا نیفتاده است و امیدواریم اصلاح شوند.

 

مسئول نهاد رهبری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان در پایان خاطر نشان کرد: به هر حال ما خوشحالیم که چهلمین سال پیروزی انقلاب در حالی برگزار می شود که بسیاری از دشمنان خارجی چندین سال است که برنامه ریزی کرده بودند که این انقلاب به چهل سالگی نرسد ولی این آرزو را به گور خواهند برد.

تنظیم: مهدی زاده

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *