حجت الاسلام ابوترابی فرد در کرمان مطرح کرد؛

مدیری که عدالت نداشته باشد در نظام جمهوری اسلامی جایگاهی ندارد/با شعار ماندگار مرگ بر آمریکا شاهد پیشرفت های بزرگ تری خواهیم بود

شماره خبر: 1878 سرویس خبری : پربازدید ۲۲ بهمن ۱۳۹۷

امام جمعه موقت تهران گفت: مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر مزدورانی که سال‌هاست ملت مظلوم غزه را محاصره کردند؛ یکا یعنی مرگ بر مدیرانی که چهار سال است ملت قهرمان یمن را محاصره کردند؛ یعنی مرگ بر داعش، مرگ بر جهان خوارانی که عزت و استقلال و عظمت ملت اسلام را برنمی‌تابند.


به گزارش ” بوتیا نیوز ” حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت کرمان در مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جمع مردم کرمان اظهار داشت: مردم با حضور با شکوه خود در راهپیمایی امروز برگ زرین دیگری بر اوراق تاریخ انقلاب اسلامی افزودند.

 

امام جمعه موقت تهران افزود: مردان و زنان سلحشوری که ایمان، استقامت، بصیرت و وفا داری خود را به اسلام، انقلاب اسلامی و آرمان های شهدا و رهبر معظم انقلاب به نمایش گذاشتند.

 

ابوترابی فرد در ادامه بیان کرد: جوانانی که در میدان نبرد دفاع مقدس از سرداران رشیدی چون حاج قاسم سلیمانی ها درس آموختند چرا که خطه کرمان خطه سردار سلحشور سپاه اسلام است و شما مردم در این مدرسه و در محضر این آموزگاران درس آموخته اید.

 

وی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی در چهار دهه از عمر خویش به دستاوردهای بزگی دست یافته و قله های بلندی را فتح نموده  و برای ملت بزرگ ایران افتخارات دست تیافتنی را ثبت کرده است.

 

امام جمعه موقت تهران تبدیل شدن جمهوری اسلامی به نماد مردم سالاری دینی را از دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و عنوان کرد: شکل گیری نظام برآمده از اراده ملت، مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است، مردم باید با عزمی راسخ راه را برای تحکیم ارکان مردم سالاری دینی هموار کنند به نحوی که شاهد مشارکت مردم ایران در شکل گیری نهادهای سیاسی باشیم.

 

ابوترابی فرد با تأکید بر اینکه پیوند و اطاعت با ولایت انقلاب و دفاع مقدس را به پیروزی رساند، مطرح کرد: ما در عرصه های اقتصادی شاهد شکل گیری زیرساخت های اقتصادی کشور در همه زمینه ها هستیم؛ امروز ایران اسلامی در همه این عرصه ها دارای نام و نشان است.

 

وی به صحبت های مقام معظم رهبری در حوزه اقتصادی اشاره کرد و گفت: طبق فرموده رهبری ما باید در قدرت اقتصادی جزو چند کشور برتر آسیا باشیم این نقشه راه ماست که جوانان بایستی پیشگامان این حرکت عزت بخش و افتخار آفرین باشند.

 

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: امروز ایران اسلامی دارای نام و نشان است و در زمینه فناوری نانو در جهان جزء چهار کشور اول جهان محسوب می شود و هم چنین در حوزه فناوری هسته ای جزو رتبه‌های اول هستیم.

 

ابوترابی با نقل حدیثی از امام موسی کاظم علیه السلام اظهار کرد: تمام عزت یک ملت وابسته به اطاعت آن ملت از رهبر عادل و ساده خویش است اگر امروز ملت ایران مقتدر است در سایه این رهبری است.

وی تاکید کرد: وحدت و یکپارچگی رمز پیروزی این ملت است و این ملت به همه عرصه های قدرت دست پیدا می‌کند و قطعا در چهار دهه آینده در افق پیشرفت به توانایی‌های بالایی خواهیم رسید.

 

امام جمعه موقت تهران اظهار کرد: قطعا استکبار از انقلاب اسلامی، جبهه مقاومت و ملت های مقاوم و شجاع منطقه سیلی های جدیدی را دریافت خواهد کرد.

 

ابوترابی فرد عدالت اجتماعی را از اهداف اساسی این انقلاب عنوان کرد و ابراز کرد: عزت و اقتدار بین المللی، پیشرفت در اخلاق و معنویت قله‌هایی  از عدالت اجتماعی هستند؛عدالت پیام پیامبر اعظم (ص) و  پیام انقلاب اسلامی است.

 

وی تشریح کرد: امیرالمومنین علیه السلام در منشور علوی چه زیبا می گوید که مسئولین، مدیران کشور و  مدیران ارشد میانی دین را پناهگاه خود قرار دهند به این معنی که یک مدیر باید بر اساس آموزه های وحیانی قدم بردارد.

 

این مقام مسئول ادامه داد: یک مدیر باید آراسته به ارزش‌های دینی بوده و دین را تکیه گاه و پناهگاه باشد و عدالت را شمشیر خود قرار دهد و با شمشیر عدالت جامعه را اداره کند چرا که با این روش بر هر دشمنی پیروز خواهد شد.

 

ابوترابی فرد بیان کرد: مدیر اگر در نظام اسلامی، خود را آراسته به عدالت نکند در این نظام جایگاهی ندارد؛ پیشرفت در اخلاق،امنیت اجتماعی و اخلاقی و در ارتقاء بهره‌وری افق های پیش روی انقلاب اسلامی است و با این ها می توان فقر را از جامعه ریشه کن کرد.

 

وی تأکید کرد: ملت ایران در همه صحنه‌ها در کنار مقتدای خویش و در کنار ملت های مسلمان منطقه حضور یکپارچه ای در برابر همه دنیای کفر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا خواهد داشت.

 

امام جمعه موقت تهران شعار مرگ بر آمریکا را تبیین کرد و گفت: مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر مزدورانی که سال‌هاست ملت مظلوم غزه را محاصره کردند؛ یعنی مرگ بر رژیمی که سرزمین فلسطین را غصب نموده است.

 

ابوترابی فرد افزود: مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر مدیرانی که چهار سال است ملت قهرمان یمن را محاصره کردند؛ یعنی مرگ بر داعش، مرگ بر جهان خوارانی که عزت و استقلال و عظمت ملت اسلام را برنمی‌تابند.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم همچنان با شعار همیشه ماندگار مرگ بر آمریکا و با عزت و اقتدار شاهد پیشرفت‌های بزرگی در همه صحنه‌ها از اقتصادی گرفته تا فرهنگی و اجتماعی باشیم.

تنظیم: مهدی زاده

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *