از جوانان دهه پنجاه تا جوانان دهه هفتاد می گویند؛

امنیت و آزادی غرورآمیز ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی/مشکلات اقتصادی نتوانست مانع حضورمردم شود

شماره خبر: 1882 سرویس خبری : اخبار ویژه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷

مشکلات اقتصادی و تحریم ها هم چاره ساز نبود و مردم همیشه در صحنه کرمان همراه با سایر مردم ایران بزرگ بهمنی تماشایی را به رخ جهانیان کشاندند و نشان دادند ک هیچ ابرقدرتی نخواهد توانست وحدت و عزت ملت ایران را نابود کند.


به گزارش ” بوتیا نیوز ” امروز ۲۲ بهمن شهرکرمان تماشایی بود؛ همه آمده بودند؛ پیر و جوان، زن و مرد، نوزاد دو ماهه و پیرمرد ۹۵ ساله و همه مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی حضور به هم رساندند تا مشت محکمی بزنند بر دهان همه مستکبران و یاوه گویان که چشم دیدن عزت ایران اسلامی را نداشتند و در سر خود رویای بازگشت دوباره استعمار و چپاول ثروت ملت ایران را می پرواندند.

 

مشکلات اقتصادی و تحریم ها هم چاره ساز نبود و مردم همیشه در صحنه کرمان همراه با سایر مردم ایران بزرگ بهمنی تماشایی را به رخ جهانیان کشاندند و نشان دادند که این انقلاب با رسیدن به سن چهل سالگی به دوران بلوغ خود رسیده است و هیچ ابرقدرتی نخواهد توانست وحدت و عزت ملت ایران را نابود کند.

 

این شور و هیجان ما را بر آن داشت تا به سراغ مردمی که با وجود سردی هوا و هجمه رسانه ای دشمن دست در دست خانواده هایشان در این حماسه با شکوه حاضر شده بودند برویم و از آن ها سوال کنیم که چرا با وجود این همه مشکل باز هم با این انقلاب بیعت دوباره کردند.

 

برای شروع به سراغ پیرمرد ۹۵ ساله ای رفتیم که هم دوران حکومت شاه را با پوست و گوشت خود درک کرده بود و هم طعم انقلاب اسلامی را چشیده بود؛ از او پرسیدیم چرا با وجود کهولت سن در این راهپیمایی حاضر شدید که در پاسخ گفت: آمده ام تا بگویم ما زنده هستیم و تا آخرین نفس پای این انقلاب هستیم.

 

وی افزود: ما برای انقلاب و مقام معظم رهبری باری دیگر به صحنه آمده ایم تا اهداف و آرمان های این انقلاب را در چهل سال های آینده نیز تثبیت کنیم و این چهل سال  آغاز راه ماست.

 

این شهروند کرمانی ازدستاوردهای غرور آفرین انقلاب اسلامی برای ما گفت و  اقتدار امروز ملت ایران را بزرگ ترین دستاورد این انقلاب مطرح کرد و گفت: در زمان شاه به ملت ایران به چشم یک نوکر و عقب مانده نگاه می کردند ولی امروز به برکت انقلاب اسلامی در همه عرصه ها و زمینه ها مقتدرانه درجهان حرف برای گفتن داریم .

 

پسر جوانی که نوزاد چند ماه اش را در آغوش گرفته بود توجه ما را به خود جلب کرد، نزدیک او شدیم و از او دلیل حضورش را پرسیدیم؛این جولان کرمان در پاسخ به سوال ما بیان کرد: ما آمده ایم تا مشت محکمی بر دهان یاوه گویان امریکا و ترامپ ها که مدام ایران را تحریم می کنند بزنیم.

 

وی ادامه داد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران خوب چشمان خود را باز کنند و ببینند که مردم ایران با وجود همه تحریم ها و مشکلات اقتصادی باز هم با شکوه تر از قبل در صحنه حاضر شدند تا نشان دهند این انقلاب با گوشت و خون این ملت عجین شده است و همیشه پیرو ولایت فقیه باقی می مانند.

 

این جوان کرمانی تاکید کرد: آزادی امروز ما مرهون انقلاب اسلامی است و من این آزادی و اقتدار موشکی ایران را غرور آفرین ترین دستاوردهای انقلاب می دانم که خاری در چشم جهانخواران شده است.

 

شاید برای دشمنان ما سخت باشد که باور کنند برای پاسداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نوجوان ویلچر نشین ما هم به صحنه آمده است؛ آن هم نوجوانی که نه تنها زمان انقلاب را درک نکرده بلکه به دلیل شرایط جسمی خود در سخت ترین شرایط به سر می برد، فرصت را غنیمت شمرده و از اودلیل حضورش را پرسیدیم که در پاسخ اظهار کرد: ۲۲بهمن یک روز ملی است و با سایر روزها تفاوت دارد و همه مردم ایران با هر نژاد، مذهب و هر شرایطی وظیفه خود می دانند که این روز را گرامی بدارند.

 

این نوجوان کرمانی با اشاره به مشکلات اقتصادی حال حاضر کشور گفت: این مشکلات اقتصادی همیشه بوده و طبیعت کشورداری است و به مرور حل خواهند شد و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری با اقتصادمقاومتی ما این مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت.

 

وی امنیت  امروز ایران رابزرگ ترین دستاورد انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: امنیت کشورما زبانزد همه جهانیان است به نحوی که در چهار طرف کشور ما دشمنان مستقر  و کشورهای همسایه درگیر جنگ هستند ولی ما در امنیت کامل به سر می ریم و این برای من بسیار غرور آفرین است.

 

آری این ها تنها صحبت های چند تن از مردم کرمان بود و چه زیبا بود این شکوه و عظمت و زیباتر بصیرت مردم انقلابیمان که قطعا رمز تداوم این انقلاب و نظام همین وحدت و درک بالای مردم و پیروی از ولایت فقیه است که اجازه نداده است در طول این چهل سال؛ دست طمع دشمنان ذره ای از خاک این کشور را آلوده کند و چهل سال سرشار از بالندگی، اقتدار و رشد را از سر بگذرانیم.

باشد که دشمنان ما از این حماسه حضور درس عبرتی گرفته باشند و دیگر به فکر نابودی ملتی که در راه حفظ این انقلاب جان خود را در کف دست گذاشته اند و پا به پای مقدایشان حرکت می کنند، تلاش نکنند.

 

گزارش از: مهدی زاده

انتهای پیام/

 

 

 


    اخبار مرتبط

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *