رئیس بسیج رسانه استان کرمان:

برگزاری کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان؛سنگر سازی در میدان جنگ فرهنگی دشمن است/رسانه های داخلی سفیران انقلاب در دنیا هستند

شماره خبر: 2019 سرویس خبری : اخبار ویژه ۸ اسفند ۱۳۹۷

رئیس بسیج رسانه استان کرمان گفت: برگزاری کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان سنگر سازی در میدان جنگ فرهنگی دشمن است که توسط مردم انقلابی و بسیجی استان کرمان به پا شد.


مرتضی کارآموزیان در گفتگو با خبرنگار “ بوتیا نیوز ” در خصوص کنگره ۶۵۰۰ شهید گلگون کفن استان کرمان اظهار کرد: برگزاری کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان سنگر سازی در میدان جنگ فرهنگی دشمن است که توسط مردم انقلابی و بسیجی استان کرمان به پا شده است.

 

رئیس بسیج رسانه استان کرمان با بیان اینکه جنگ امروز بر سر اعتقادات است، عنوان کرد: جبهه کفر در صدد، قطع ریشه اسلام است شهادت نه تنها جهاد فی سبیل الله بلکه جهاد اکبر است که رزمندگان با از خودگذشتگی و ایستادن در میدان امیال با سختی و ممارست و پایداری از کیان اسلام و ایران اسلامی دفاع کردند.

 

کارآموزیان در ادامه ابراز کرد: شروع این کنگره با جشنواره ابوذر( جشنواره رسانه‌های برتر استان) همراه بود که از افراد بر گزیده استان در این زمینه بعد از سه مرحله داوری تقدیر شد.

 

وی حضور هرچه بیشتر رسانه ها در جنگ نرم را از مهمترین اقدامات در مقطع کنونی دانست و تصریح کرد: امروز جنگ، جنگ رسانه‌هاست و رسانه ها تاثیر قابل توجهی در افکار عمومی دارند که بایستی اقدامات مخرب دشمن را از طریق فعالیت در فضای مجازی خنثی کرد.

 

این کارشناس ارشد رسانه با اشاره به اینکه جنبش‌های مردمی منطقه، این روزها بیش از هر زمان دیگری رنگ و بوی دینی دارد اذعان کرد: این واقعیتی انکارناپذیر است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت زیرا تحولات و جنبش های چند سال اخیر در منطقه نشان می‌دهد این کشورها در ابتدای راه قرار دارند که با نگاه به انقلاب اسلامی ایران مسیر خود را برای آینده پیدا خواهند کرد.

 

دبیر کمیته فضای مجازی کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان تاکید کرد: رسانه های داخلی نقشی مهمی در رساندن پیام انقلاب و شهدا به سایر کشورها دارند و به عبارت دقیق تر در فضای مجازی؛ سفیران انقلاب در دنیا محسوب می شوند.

 

رئیس بسیج رسانه کرمان در پایان گفت: کنگره ۶۵۰۰ شهید استان از ابتدای اسفند آغاز شده و تا نهم اسفند ماه ادامه دارد واین کنگره با با برگزاری یاواره ۶۵۰۰ شهید استان به کار خود پایان می دهد و امیدواریم توانسته باشیم گامی موثر در راستای اعتلای فرهنگ دفاع مقدس و نشر ارزش های انقلاب اسلامی برداشته باشیم.

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *