نماینده سپاه ثارالله در ستاد تنطیم بازار استان کرمان:

توزیع شکر در بازار کرمان از فردا /طرح توزیع عادلانه بسیج اصناف مشکل توزیع را حل می کند

شماره خبر: 2082 سرویس خبری : اخبار ویژه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷

نماینده سپاه ثارالله در ستاد تنطیم بازار استان کرمان گفت: طرح توزیع عادلانه ، هوشمندانه و کارشناسی شده ای که توسط سازمان بسیج اصناف در ماه گذشته به دولت ارائه شد مشکل را حل خواهد کرد که متاسفانه هنوز ازسمت دولت پیگیری نشده است.


محمد رضا رهرو در گفتگو با خبرنگار بوتیا نیوز در خصوص کمبود شکر و توزیع ناعادلانه در چند ماه اخیر اظهار کرد: باتوجه به کمبود شکر در سطح استان و توزیع نامناسب آن توسط کارخانه ها و همچنین تقسیم ناعادلانه استان ها بین کارخانه های تولید شکر، باعث کمبود در سطح استان شده بود که فضای سوءاستفاده برای دلالان ایجاد کرده بود.

 

رئیس بسیج اصناف کرمان افزود: به نحوی که علی رغم وجود شکر و توزیع توسط کارخانه ها ، محصول شکر به قیمت گزاف توسط دلالان به دست مصرف کنندگان می رسید.

 

وی در رابطه با نظارت و کنترل شکر توسط نهادهای نظارتی اذعان کرد: باپیگیری هایی که توسط سپاه ثارالله ،جهادکشاورزی ،اداره غله و اتاق اصناف مرکز کرمان با وزارت جهادکشاورزی و اداره غله استان فارس و همچنین کارخانه های تولید شکر شهرستان مرودشت و فسا به عمل آمد خوشبختانه بخشی از سهمیه شکراستان کرمان محقق شد که از روزشنبه هجدهم اسفندماه جهت توزیع بین خانوار به واحدهای صنفی توزیع خواهدشد.

 

رهرو در خصوص توزیع عادلانه به مناطق کم درامد تصریح کرد: با مدیریت صحیح، توزیع شکر در مناطقی که افرادکم درآمد و … حضور دارند توسط اتحادیه خواربار کرمان انجام خواهد شد.

 

وی با اشاره به سخنان روز پنجشنبه رئیس جمهور مبنی بر اینکه “با توزیع کالاها مشکل داریم” تصریح کرد: به مجموعه دولت محترم عرض میکنم که طرح توزیع عادلانه ، هوشمندانه و کارشناسی شده ای که توسط سازمان بسیج اصناف در ماه گذشته به دولت ارائه شد مشکل را حل خواهد کرد که متاسفانه هنوز ازسمت دولت پیگیری نشده است.

 

وی در رابطه با توزیع صحیح و عادلانه کالاها خاطر نشان کرد: آمادگی همکاری با دولت را داریم ومنتظر پاسخ ازدولت محترم هستیم.

 

محمد رضا رهرو گفت:متاسفانه در جنگ اقتصادی که درآن قرار داریم چاله های اقتصادی که در تامین ، تولید و توزیع کالاها و حتی نظارت وجود دارد دشمن آنها راشناخته و حتی برخی را هدایت میکند لذا هماهنگی وتعامل بین تمامی ارگان هالازم و ضروی است.

 

وی تاکید کرد: امروز در عرصه اقتصادی به جهاد همگانی نیاز داریم چرا که توزیع کالاها و خدمات و نیز اصلاح نظام توزیع ،بانکداری و اصلاح نظام بهره وری و مالیاتی جز در سایه جهاد همگانی اقتصادی محقق نخواهد شد.

 

این عضو ستاد تنظیم بازار استان بیان داشت: تامین نیاز مردم در اسرع وقت در شرایط تحریم و تورم، گردنه ای برای دستیابی به قله ی عدالت اجتماعی و رفاه برای مردم است.

 

رئیس بسیج اصناف در پایان گفت: در شهر کرمان تعامل خوبی بین مجموعه های دولتی و سپاه ثارالله در جهت حل مشکلات وجود دارد.

مصاحبه و تنظیم :بحرینی

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *