فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ارزوئیه خبر داد؛

ارسال محموله کمک‌های مردمی ارزوئیه برای سیل زدگان شمال کشور

شماره خبر: 2143 سرویس خبری : اخبار کرمان ۱۱ فروردین ۱۳۹۸

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت ارزوئیه از ارسال محموله کمک های مردمی این شهرستان برای کمک به سیل زدگان شمال کشور خبر داد.


سرگرد رضا اسماعیلی کاخ در گفت‌ و گو با ” بوتیا نیوز ” اظهار کرد: ارزش ریالی این کمک‌ها بالغ بر ۱۸۰ میلیون ریال بوده که شامل محموله ی کنسرو خوراکی است که پس از جمع‌آوری به ناحیه سپاه شهرستان ارسال شده است.

 

سرگرد اسماعیلی کاخ با بیان اینکه عزیزانی که تمایل به شرکت در این امر خداپسندانه دارند افزود: می‌توانند با مراجعه به پایگاه‌های بسیج حوزه‌های مقاومت و سپاه ناحیه ارزوئیه کمک‌های خود را تحویل دهند.

 

اسماعیلی کاخ خاطر نشان کرد: در سال ۹۸ که از سوی رهبر انقلاب به «رونق تولید» نامگذاری شده با ایجاد وحدت و انسجام بیش از پیش می‌توانیم در حل مشکلات اقتصادی پیش برویم و تولید را رونق ببخشیم.

 

در پایان فرمانده سپاه ناحیه ارزوئیه از زحمات امام جمعه شهرستان ، بسیج جامعه پزشکی شهرستان و موکب حرم تا ظهور شهرستان و بسیجیان قرارگاه محرومیت زدایی سپاه جهت این همکاری خداپسندانه تقدیر و تشکر بعمل آورد.

دکتر محمد قراری مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان ارزوئیه و رئیس کارخانه ی کنسرو خوراکی نیز ضمن تهیه ی این محموله ی خوراکی از همکاری موکب حرم تا ظهور امام حسین(علیه السلام) ، ستاد نماز جمعه و بسیجیان شهرستان تشکر نمود و از مردم درخواست کردند در این امر خداپسندانه شرکت کنند.

مصاحبه و تنظیم: تاراش

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *