مدیر کل دادگستری استان کرمان در گفت و گو با بوتیا؛

هسته مرکزی اقتصاد مقاومتی، رونق تولید است/بخش های مختلف حاکمیتی همه توان خود برای رونق تولید را به کار گیرند

شماره خبر: 2148 سرویس خبری : اخبار کرمان ۱۱ فروردین ۱۳۹۸

مدیر کل دادگستری استان کرمان گفت: بخش های مختلف حاکمیتی، خدمات، صنعت،معدن و آحاد ملت به تبعیت از مقام معظم رهبری هر آنچه در توان دارند و ظرفیت آن وجود دارد به کار بگیرند تا در سال 98 قدم های بزرگ و موثری در جهت رونق و افزایش تولید برداشته شود.


یدالله موحد در گفت و گو با خبرنگار ” بوتیا نیوز ” اظهار کرد: هسته مرکزی اقتصاد مقاومتی، رونق تولید است و کشور در صورتی می تواند از وضعیت موجود اقتصادی خارج شود که بخش های مختلف تولیدی خصوصا در بخش صنعت، معدن و کشاورزی بتوانند گام موثر و بلندی را بردارند.

 

مدیر کل دادگستری استان کرمان تصریح کرد: بخش های مختلف حاکمیتی، خدمات، صنعت،معدن و آحاد ملت به تبعیت از مقام معظم رهبری هر آنچه در توان دارند و ظرفیت آن وجود دارد به کار بگیرند تا در سال ۹۸ قدم های بزرگ و موثری در جهت رونق و افزایش تولید برداشته شود.

 

موحد به مشارکت خوب مردم و دستگاه های حاکمیتی در تحقق شعار سال گذشته اشاره کرد و گفت: توصیه ما این است که  امسال با توجه به نیاز فوری و مهم جامعه به بخش تولید شعار سال جدید، بهتر از سال گذشته عملیاتی شود.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: شعار صرف فایده ندارد و باید تبدیل به عمل شود و به گونه ای رفتار شود که جامعه برنامه های عملیاتی آن را به طور ملموس و محسوس ببیند و شاهد باشد و تاثیرات مثبت آن در جامعه هویدا شود.

مصاحبه و تنظیم: مهدی زاده

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *