فرمانده سپاه نرماشیر در گفت و گوی روز پاسدار با بوتیا؛

پاسداری شغل نیست یک رسالت است/سپاه با روحیه انقلابی و ولایی، نقشه های استکبار را درهم شکسته است

شماره خبر: 2197 سرویس خبری : اخبار ویژه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸

فرمانده سپاه نرماشیر گفت: امروز سپاه توانسته با روحیه انقلابی و ولایی اراده و نقشه های استکبار و ضدانقلاب را درهم شکند لذا اینکه امروز دشمن به فکر حذف سپاه و کمرنگ نشان دادن نقش سپاه است تعجبی ندارد.


به گزارش “ بوتیا نیوز ” سوم شعبان روز میلاد امام حسین (ع) در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام روز پاسدار نامگذاری شده است، پاسداران سبز پوش این مرز و بوم که خالصانه تمام تلاش خود را در حفظ آرمان ها و ارزش های انقلاب به کار گرفته و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

 

همان ها که قامت شان به بلندای سرو و بازوی همت شان همچون کوه ستبر و محکم است؛ آری همان ها که خاری شده اند در چشم دشمنان این مرز و بوم و اجازه ندادند آب خوشی از گلوی آن ها پایین رود.

 

به همین مناسبت گفت وگویی داشته ایم با یکی از پاسداران حریم ولایت در شهرستان نرماشیر؛ از سال ۸۳ وارد مجموعه سپاه قدس شده است؛ البته قبل از آن افتخار داشته است لباس بسیجی بر تن کند و در قامت این لباس به هم وطنانش خدمت کند.

 

 

سرهنگ محمد برجی فرمانده سپاه شهرستان نرماشیر در گفت و گو با خبرنگار “ بوتیا نیوز ” گفت: پاسداری شغل نیست ، پاسداری یک رسالت است و پاسدار رسالت محور و تکلیف مدار است.

 

فرمانده سپاه شهرستان نرماشیر ادامه داد: امروز رسالت سپاه؛ دفاع همه جانبه از انقلاب است و این رسالت مربوط به جغرافیای خاصی نیست؛استقلال ، آزادی، توجه به محرومین و ضعفا و … از دستاوردهای انقلاب است که سپاه وظیفه دفاع از این موارد را هم دارد.

 

 

برجی پاسداری را یک ارزش می داند و در پاسخ به سوال ما مبنی بر اینکه اگر فرزند شما بخواهد راه شما را ادامه دهد این اجازه را به او می دهید، عنوان کرد: قطعاً با افتخاراین اجازه را خواهم داد، ان شاءالله فرزندان بنده لیاقت پوشیدن این لباس مقدس را داشته باشند ، به نظر من پاسداری شغل نیست افرادی در مجموعه سپاه پاسداران خدمت میکنند بانگاهی به جز شغل وارد این مجموعه شده اند.

 

 

وی در ادامه به نقش سپاه در عرصه های مختلف فرهنگی ، اجتماعی ، نظامی و امنیتی اشاره کرد و گفت: امروز نقش آفرینی سپاه در عرصه های مختلف اعم از فرهنگی اجتماعی نظامی و … بر هیچکس پوشیده نیست، حتی در حوادث طبیعی مثل سیل و زلزله باز این سپاه و بسیج است که خط مقدم خدمت رسانی است.

 

 

این پاسدار تصریح کرد: در بحث محرومیت زدایی و هم چنین کمک به دولتها، امروز سپاه خط مقدم نوکری مردم است و برای همه تهدیدات اعم از نرم ، نیمه سخت و سخت برنامه دارد.

 

 

برجی خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران به عنوان یک نیروی ولایی از برکات انقلاب است و چراغ راهنمای سپاه فرمایشات امامین انقلاب است بنابراین سپاه متعلق به مردم؛ با مردم و مدافع حقوق مشروع مردم است.

 

وی در ادامه با اشاره به دلیل مخالفت دشمنان خارجی بیان کرد: اگر به اهداف و برنامه های استکبار و صهیونیست در کشور از جمله ایجاد تردید و ناامیدی در مردم ، خسته و پشیمان کردن مردم ، ایجاد تردید و توقف انقلاب در منطقه و جهان نگاه کنیم در هر کجا که دشمن میخواهد نفوذ کند این سپاه پاسداران است که در مقابل همه توطئه های آنها ایستاده است.

 

 

فرمانده سپاه نرماشیر تاکید کرد: امروز سپاه توانسته با روحیه انقلابی و ولایی اراده و نقشه های استکبار و ضدانقلاب را درهم شکند لذا اینکه امروز دشمن به فکر حذف سپاه و کمرنگ نشان دادن نقش سپاه است تعجبی ندارد.

 

 

برجی خاطر نشان کرد: البته دشمن بیکار نمی نشیند و اتاق فکرهای آن هامرتب درحال برنامه ریزی و ضربه زدن به نظام و انقلاب هستند و از روش های مختلف قصد نفوذ دارند .

 

وی در پایان مطرح کرد:  دشمن می داند که از راه های نظامی نمی تواند ورود کند چون به قدرت و توان انقلابی ما واقف هستند، بنابراین آنها از نگاه خودشان بحث تعامل که در واقع همان پروژه نفوذ است را در پیش گرفته اند.

 

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *