مسئول بسیج اصناف استان کرمان در گفت و گو با بوتیا خبر داد؛

کمک ۶۰۰ میلیون تومانی اصناف استان کرمان به سیل زدگان خوزستان

شماره خبر: 2206 سرویس خبری : اخبار ویژه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸

مسئول بسیج اصناف استان کرمان گفت: کمک های نقدی اصناف استان کرمان به مناطق سیل زده خوزستان تا کنون به 600 میلیون تومان رسیده است و نگاه بر این است تا کمک های نقدی جمع آوری شده بسیج اصناف و اتاق اصناف برای سازندگی این شهرستان از جمله ایجاد اشتغال و ساخت مسکن هزینه شود.


محمدرضا رهرو که به عنوان نماینده اتاق اصناف استان کرمان در شهرستان حمیدیه خوزستان برای کمک به سیل زده های این شهرستان حضور دارد در گفت و گو با خبرنگار ” بوتیا نیوز ” اظهار کرد: مجموعه اصناف کرمان طی جلسات متعددی که برگزار شد کمک های نقدی و غیر نقدی خود را در سرتاسر استان طی سه مرحله جمع آوری و ارسال کرده اند.

 

مسئول بسیج اصناف استان کرمان ادامه داد: کمک های غیر نقدی که جهت تامین نیاز های اولیه مناطق سیل زده است شامل لوازم بهداشتی، کنسروجات، پتو، آب معدنی و مواد شوینده و .. است که ارسال شده است.

 

رهرو تصریح کرد: کمک های نقدی اصناف استان کرمان به مناطق سیل زده خوزستان تا کنون به ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است و نگاه بر این است تا کمک های نقدی جمع آوری شده بسیج اصناف و اتاق اصناف برای سازندگی این شهرستان از جمله ایجاد اشتغال و ساخت مسکن هزینه شود.

 

وی تاکید کرد: مجموعه اصناف استان کرمان تا آخرین لحظه در کنار مردم خوزستان هستند و در این راه از هیچ کمکی دریغ نخواهند کرد و حضور من در اینجا به عنوان نماینده اصناف برای احصاء نیازهای منطقه است تا به اصناف کرمان منتقل شده و کمک های منسجم تری داشته باشیم.

 

مصاحبه و تنظیم: مهدی زاده

 

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *