گزارش بوتیا از منطقه سیل زده حمیدیه:

برپایی موکب های رسالت آسمانی در منطقه حمیدیه/کمک های بانک رسالت و فولاد کرمان هم به حمیدیه رسید

شماره خبر: 2210 سرویس خبری : پربازدید ۲۴ فروردین ۱۳۹۸

استان کرمان به عنوان معین شهرستان حمیدیه برای عبور از این بحران انتخاب شده و بسیاری از مردم و مسئولان استانی هم در اینجا حضوردارند؛ ما به همراه جمعی از خبرنگاران کرمانی، به حمیدیه و چند روستای محاصره در آب رفتیم...


به گزارش “ بوتیا نیوز ” حمیدیه؛ شهرستانی است که شاید قبل از این کمتر نام آن را شنیده باشیم؛ امروز در یکی از سخت ترین گردنه های تاریخی اش به نام سیل قرار دارد. گردنه ای سخت و نفس گیر که آزمونی است بزرگ هم برای مردم این شهرستان و هم برای هم برای ملت ایران تا باری دیگر همدلی و همکاری خود را به رخ جهانیان بکشانند.

 

و چه زیبا همه دست به دست هم برای این مردم تلاش کرده و توصیف این شور و عشق به میهن و هموطنان سخت است و  قلم قاصر  است از بیان آن؛ همه آستین های همت را بالا زده و به بلندای افکار والای خود در راه آبادانی مجدد این سرزمین تلاش می کنند تا نه چشمی گریان باشد از این غرش آسمان و نه دلی دلگیر از ویرانی های ناشی از سیل.

استان کرمان به عنوان معین شهرستان حمیدیه برای عبور از این بحران انتخاب شده و بسیاری از مردم و مسئولان استانی هم در اینجا حضوردارند؛ ما به همراه جمعی از خبرنگاران کرمانی، به حمیدیه و چند روستای محاصره در آب رفتیم؛ از اقصی نقاط کشور برای خدمت رسانی به هموطنان خوزستانی آمده اند و ما از نزدیک شاهد خدمت رسانی مسئولین و همچنین سپاهیان و بسبجیان استان کرمان هستیم.

 

 

کمک های بانک رسالت به همراه فولاد کرمان به حمیدیه شامل ۲ هزار و ۶۰۰ باکس ۱۲ عددی برای هر تریلی ، ۳ هزار و ۳۶۰بطری روغن ۸۰۰ گرمی، ۳۴ تن برنج، ۲ هزار و ۴۹۶ قوطی رب گوجه ارسال شده است.همچنین با هماهنگی سردار شوشتری موکب های رسالت آسمانی در منطقه حمیدیه بر پا شده است.

مردم، گروههای جهادی،نهاد ها و سازمانها به موقع در حال خدمت رسانی به هموطنان خود هستند و با ایثار ،خالصانه کمک رسانی میکنند ، این خدمت خالصانه و این ایثار مشمول جمله ی زیبای شهید بهشتی است که می گفت:

” به موقع آمدن و به موقع رفتن وظیفه است،

دیر آمدن و دیر رفتن بی نظمی است،

دیر آمدن و زود رفتن خیانت است،

زود آمدن و دیر رفتن ایثار است”.

 

وضعیت خدمت رسانی در حمیدیه و سایر روستاهای اطراف خوب ارزیابی می شود و همه گروه ها، نهادها،سازمانها و در راس آن ها سپاه و بسیج که با تمام توان و ظرفیت خود در این منطقه حضور دارد، در حال خدمت رسانی به مردم این منطقه هستند.

گزارش از : خبرنگار اعزامی بوتیا در منطقه حمیدیه

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *