نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی؛

بدهی ۱۸۰ هزار میلیارد تومانی دولت به تامین اجتماعی قابل قبول نیست

شماره خبر: 2278 سرویس خبری : اخبار کرمان ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: بدهی 180 هزار میلیارد تومانی دولت به تامین اجتماعی قابل قبول نیست و اگر این بدهی پرداخت نشود سازمان تامین اجتماعی به سرنوشت سایر بیمه‌ها دچار می‌شود و جمعیت زیادی با مشکل روبه‌رو می‌شوند.


محمدمهدی زاهدی صبح امروز در مراسم افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان راور که با حضور محمدحسن زاده سرپرست سازمان تامین اجتماعی کشور برگزار شد بیان کرد:  فولاد راور در حال راه‌اندازی است و با بهره‌برداری از آن اشتغالزایی زیادی در منطقه ایجاد می‌شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تامین اجتماعی از سازمان‌های زیربنایی کشور است گفت: از رئیس جمهور و وزیر کار انتظار داریم هر چه سریع‌تر حکم رئیس سازمان تامین اجتماعی داده شود تا باعث انگیزه بیشتری برای این مجموعه شود.

زاهدی  حذف دفترچه تامین اجتماعی را کار بزرگی خواند و افزود: دولت باید بدهی سازمان تامین اجتماعی را در اسرع وقت پرداخت کند.

وی با بیان اینکه بدهی ۱۸۰ هزار میلیارد تومانی دولت به تامین اجتماعی قابل قبول نیست تاکید کرد: اگر این بدهی پرداخت نشود سازمان تامین اجتماعی به سرنوشت سایر بیمه‌ها دچار می‌شود و جمعیت زیادی با مشکل روبه‌رو می‌شوند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه افزایش سهمیه بیمه قالیبافان در استان کرمان و راور لازم و ضروری است عنوان کرد: مردم شهرستان راور از این راه اقتصاد خانواده خود را تامین می‌کنند و این مسئله باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: درخواست داریم با توجه به اینکه ۷۰ درصد جمعیت راور تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند مرکز رفاهی تفریحی تامین اجتماعی در کرمان و راور احداث شود.

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *