فرمانده سپاه شهرستان ارزوئیه؛

نقش محوری معلمان در سلامت فکری و اجتماعی جامعه/معلمان طلایه دار رشد و پیشرفت انقلاب اسلامی هستند

شماره خبر: 2307 سرویس خبری : اخبار کرمان ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

فرمانده سپاه شهرستان ارزوئیه گفت: معلمان طلایه داران فرهنگ و اخلاقند و در مراحل رشد و پیشرفت انقلاب اسلامی پیشتاز بوده اند.


به گزارش بوتیا نیوز؛ فرمانده سپاه ناحیه ارزوئیه و جمعی از پایوران در راستای پاسداشت مقام معلم به مناسبت هفته ی معلم در دفتر مدیر آموزش و پرورش شهرستان ارزوئیه حضور یافته و با وی دیدار کرد.

سرگرد رضا اسماعیلی کاخ، فرمانده سپاه ناحیه ارزوئیه، در این دیدار اظهار داشت: آموزش و پرورش با محوریت معلمان، محوری‌ترین نقش را در سلامت فکری و اجتماعی جامعه و ساختن یک محیط اجتماعی متعالی دارد.

وی با بیان اینکه معلمان طلایه داران فرهنگ و اخلاقند از حضور معلمان در دوران انقلاب و دفاع مقدس یاد کرد و بیان داشت: معلمان در مراحل رشد و پیشرفت انقلاب اسلامی پیشتاز و طلایه دار بوده اند.

در این دیدار آقای تهمتن کریمی، رئیس آموزش و پرورش برنامه‌های فرهنگی آموزش و پرورش با سپاه ارزوئیه را بسیار مناسب ارزیابی کرد و تصریح کرد: طرح‌هایی همچون طرح هجرت دانش آموزی که زیر نظر بسیج سازندگی و به همت دانش آموزان اجرایی می‌شود، طرح شهید بهنام محمدی در دو مدرسه‌ی در قالب طرح از نمونه این همکاری‌های موفق بشمار می‌رود.

انتهای پیام/ تاراش


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *