درخشش دانش آموزان کوهبنانی در رقابت های قرآنی استان کرمان

شماره خبر: 2335 سرویس خبری : پربازدید ۴ خرداد ۱۳۹۸

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان کوهبنان از درخشش دانش آموزان کوهبنانی در سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز استان کرمان خبر داد.


به گزارش ” بوتیا نیوز ” علی عسکری، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان کوهبنان با اعلام این خبر افزود: دانش آموزان کوهبنانی در سی و هفتمین دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز موفق به کسب رتبه های استانی و راهیابی به مسابقات کشوری شدند.

علی عسکری، اظهار داشت: تعداد پانزده دانش آموز کوهبنانی در این دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز در مرحله استانی موفق به کسب رتبه برتر شده و تعداد چهار دانش آموز به مرحله کشوری راه یافتند.

عسکری ادامه داد: از دبیرستان الزهرا(س)؛ بدرالسادات رضوی، حائز رتبه اول استانی در رشته صحیفه سجادیه، رضوان یوسف زاده حائز رتبه دوم استانی در رشته صحیفه سجادیه، زهرا احمدی حائز رتبه دوم استانی در رشته احکام، فاطمه حاجی پور و زینب توکلی پور حائز رتبه دوم استانی در رشته نهج البلاغه، از دبیرستان شهید بهشتی؛ فاطمه امیری و مطهره قطبی حائز رتبه اول استانی در رشته نهج البلاغه و از دبیرستان رسالت؛ رضیه سادات روح الامینی حائز رتبه دوم استانی در رشته نهج البلاغه شدند.

عسکری خاطر نشان کرد: در بین پسران از دبیرستان شهید رجایی امیرمحمد قربانی و امیرحسن عرب حائز رتبه اول استانی در رشته نهج البلاغه، از دبیرستان شهید باهنر؛ محمد حسن توکلی و محمدعلی جعفری حائز رتبه اول استانی در رشته نهج البلاغه، علی محمدحسنی حائز رتبه سوم استانی در رشته صحیفه سجادیه و علی ابراهیمی حائز رتبه سوم استانی در رشته انشای نماز و از دبیرستان علی بن ابیطالب محمدحسین رحمانی حائز رتبه اول استانی در رشته نهج البلاغه شدند.

 


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *