فرمانده سپاه ارزوئیه؛

اصل استکبارستیزی شعار “راه قدس از کربلا می گذرد ” است

شماره خبر: 2379 سرویس خبری : اخبار کرمان ۱۰ خرداد ۱۳۹۸

فرمانده سپاه ارزوئیه گفت: استکبارستیزی دنباله رو مبارزه با یهود از گذشته تا به امروز بوده است و اصل بحث استکبارستیزی شعار راه قدس از کربلا می گذرد است.


به گزارش ” بوتیا نیوز “سرگرد پاسدار رضا اسماعیلی کاخ ضمن گرامیداشت روز قدس از مردم ارزوئیه جهت حضور در بزنگاه های نیاز انقلاب اسلامی تشکر نمود.

فرمانده سپاه ارزوئیه در ادامه به تبیین سوره ی بقره و ردپای یهود در شهادت پیامبران و امامان معصوم(علیهم السلام) پرداخت و عنوان کرد: استکبارستیزی دنباله ی مبارزه با یهود است.

اسماعیل کاخ افزود: زمانی که صدام به ایران حمله کرد، مسئولین محضر امام رسیدند و امام فرمودند که صدام دیوانه ای بیش نیست و حواستان باشد اسرائیل باید از صحنه ی روزگار حذف شود و آنجا بود که شعار رزمندگان عوض شد به راه قدس از کربلا می گذرد و اصل بحث یهود ستیزی هم همین شعار قرار گرفت.

وی تاکید کرد: در قانون اساسی دفاع از مظلوم وظیفه ی اصلی انقلاب اسلامی است و در بحث بیداری اسلامی می بینیم کشورهای مسلمان زیادی مورد ظلم قرار گرفته اند.

فرمانده سپاه ارزوئیه در پایان خاطر نشان کرد:  تیر رهایی در مسئله ی استکبارستیزی از سوی مقام معظم رهبری با عنوان اینکه اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید رها شد لذا اسرائیل زودتر از این موعد از بین می رود و فلسطین که کلید رمزآلود ظهور است از دست رژیم غاصب صهیونیستی آزاد می شود.

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *