مدیر پروژه های تقاطع غیر هم سطح قرارگاه خاتم در کرمان:

۱۹ خرداد پایان کار قرارگاه خاتم در پروژه ابوذر/اعلام اتمام پروژه تا پایان سال ۹۷ از طرف شهرداری بوده نه قرارگاه خاتم

شماره خبر: 2388 سرویس خبری : پربازدید ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

مدیر پروژه های تقاطع غیر هم سطح قرارگاه خاتم در کرمان گفت: از ابتدا پیش بینی ما برای اتمام پروژه ابوذر خرداد ماه 98 بوده است و ما هیچ وقت پایان سال 97 را اعلام نکردیم و تاریخی که اعلام شد از طرف خود شهرداری بوده لذا خودشان باید پاسخگوی این مسئله باشند.


مدیر پروژه های تقاطع غیر هم سطح قرارگاه خاتم در کرمان گفت: از ابتدا پیش بینی ما برای اتمام پروژه ابوذر خرداد ماه ۹۸ بوده است و ما هیچ وقت پایان سال ۹۷ را اعلام نکردیم و تاریخی که اعلام شد از طرف خود شهرداری بوده لذا خودشان باید پاسخگوی این مسئله باشند.

رضا مقیسه در گفت و گو با خبرنگار “ بوتیا نیوز” در خصوص آخرین وضعیت تقاطع غیرهم سطح ابوذر شهر کرمان گفت: این پروژه مراحل پایانی خود را طی می کند و آسفالت و زیر سازی آن تقریبا از سه روز پیش آغاز شده و تا نوزدهم خرداد ماه به اتمام می رسد.

مدیر پروژه های تقاطع غیر هم سطح قرارگاه خاتم در کرمان افزود: عملیات خط کشی، نصب علائم ترافیکی و روشنایی این تقاطع به عهده شهرداری است و از عهده پیمانکار خارج است که احتمالا آن ها هم ۱۰ روز برای این اقدامات، وقت لازم داشته باشد و پیش بینی ما این است که تا آخر خرداد ماه این تقاطع، آماده بهره برداری باشد.

مقیسه در ادامه با تشریح ویژگی های این تقاطع، عنوان کرد: عمده نقش این تقاطع سه سطحی، حذف ترافیک از خیابان های هم سطح و برقراری ارتباط از ابوذر جنوبی به ابوذر شمالی  و بلوار قدس است که گره ترافیکی این منطقه را به طور کامل حل می کند.

وی در خصوص وضعیت بدهی شهرداری کرمان به این قرارگاه، بیان کرد: بدهی شهرداری به قرارگاه خاتم هم چنان در جریان است و به طور کامل پرداخت نشده و شهرداری در تلاش است تا با واگذاری املاک و به صورت غیر نقدی بدهی خود را سبک کند.

 وی در خصوص زمان اتمام پروژه که قبلا از طرف شهرداری پایان اسفندماه ۹۷ اعلام شده بود و تاخیر در اتمام آن را به گردن قرارگاه خاتم انداختند عنوان کرد: بحث پایان کار در سال ۹۷ برای این پروژه را ما تعیین نکردیم و از طرف قرارگاه نبوده است.

مدیر پروژه های تقاطع غیر هم سطح قرارگاه خاتم در کرمان تصریح کرد: اگر قرار است تاریخی برای اتمام پروژه مشخص شود یک طرف قضیه پیمانکار یعنی قرارگاه خاتم است و برنامه زمان بندی ما بر اساس مقادیر، لوازم مورد استفاده و حجم نیروی انسانی است که توان پروژه را مشخص می کنیم و از ابتدا هم پیش بینی ما برای خرداد ماه ۹۸ بوده است.

مقیسه ادامه داد: ولی ظاهرا شهرداری در یک جلسه به اصرارآقای استانداربرای اعلام زمان پایان پروژه مجبور شدند آخر سال را مطرح کنند و ما هیچ وقت پایان سال ۹۷ را اعلام نکردیم و تاریخی که اعلام شد از طرف خود شهرداری بوده لذا خودشان باید پاسخگوی این مسئله باشند.

مصاحبه و تنظیم: مهدوی

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *