فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:

آمریکا و اروپا دو روی یک سکه هستند/مشکل اساسی کشور مدیریت اشتباه است

شماره خبر: 2538 سرویس خبری : گفتگو ۱۰ تیر ۱۳۹۸

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: اگر نمی توانیم مشکلات را حل کنیم پس چطور می توان غنی سازی۲۰ درصد و ساخت موشک دوربرد را داشته باشم، پس مشکل اساسی ما بودجه نیست بلکه مدیریت اشتباه است.


به گزارش ” بوتیا نیوز ” سردار غلامعلی ابوحمزه صبح امروز در جمع مردم شهرستان جیرفت در خصوص برجام وشرایط و موقعیتی که در حال حاضر در آن قرار داریم گفت:  آیا در شرایط و وضعیتی که در حال حاضر به وجود آمده است فرقی بین اروپا و آمریکاست؟

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد: قریب یک سال است که آمریکایی ها از برجام خارج شدند و اروپایی ها هم مدام از جمهوری اسلامی  وقت می گیرند و وقت کشی می کنند، آیا واقعا بحث این ها بحث هسته ای و برجام است یا موضوعات دیگری وجود دارد.

 

ابوحمزه با تاکید براینکه همه مردم باید در خصوص برجام و رفتار آمریکایی ها واروپایی ها اطلاعات داشته باشند، افزود: علت آن این است که برخی افراد و گروه ها که در برابر آمریکا و اروپا منفعل هستند زمانی بحث رابطه و مذاکره با آمریکا و اروپا را مطرح می کردند و الان وقتی آمریکایی ها دست شان رو شد بحث اروپا را مطرح می کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: آحاد مردم ما پشت سر امام و ولی خود حرکت می مکنند و آن چیزی که تدبیر مقام معظم رهبری است به عنوان فصل الختام نظام جمهوری، مبنای کار خود قرار می دهند.

 

فرمانده سپاه ثارالله اتسان کرمان اظهار کرد: آمریکا و اروپا یک سکه دو رو هستند و هیچ فرقی بین آن ها وجود ندارد ولی متاسفانه برخی از مسئولین در کشور ما متوجه این موضوع نیستند اما اینکه چرا اروپا مثل آمریکاست و نمی توانند جدا از هم حرکت کنند را تشریح می کنم.

 

ابوحمزه عنوان کرد: در این چهل سالی که از عمر انقلاب می گذرد یک صحنه و موضوعی را پیدا نمی کنید که آمریکایی ها جایی وارد شده باشند و اروپایی ها در مقابل آن ها ایستاده باشند در تمام صحنه های ۴۰ سال گذشته انقلاب و در همه حرکت های آمریکا در داخل از دوران پیروزی انقلاب  گرفته تا جریانات گروه های چپ و راست وفتنه  های ۷۸،۸۸ و ۹۶ اروپایی ها کنار آمریکا بودند.

 

وی با بیان اینکه هیچ تنقاض و تضادی در رفتار اروپا و آمریکا بر علیه جمهوری اسلامی وجود ندارد، مطرح کرد: در همه حرکت هایی که آمریکایی ها در سازمان ملل و حقوق بشر انجام می دهند اروپایی ها در کنار آمریکایی ها هستند و این ها نکاتی است که اظهر الشمس است و متاسفانه برخی به آن توجه نمی کنند.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: پشت پرده همه اتفاقاتی که در منطقه غرب آسیا افتاد و هم چنین حرکت هایی که درعراق، سوریه، یمن و لبنان افتاد اروپایی ها در کنار آمریکایی ها بودند که با کمک عربستان،امارات با هماهنگی های لازم با رژیم غاصب صهیونیست صورت گرفت.

 

سردار ابوحمزه با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب افزود: بارها رهبری صریحا فرمودند آمریکا قابل اعتماد نیست و الان هم اروپا قابل اعتماد نیست چرا که آن ها به دنبال پیاده سازی ۱۰ برجام در ایران هستند.

 

 

وی تصریح کرد: اولین برجام هسته ای، دومین برجام حقوق بشر، سومین کاهش برد موشک های ایران به زیر ۳۰۰ کیلومتر، برجام چهارم تغییر رفتارو ماهیت جمهوری اسلامی است و هم چنان تا برجام ۱۰ برای ما برنامه دارند.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به سرنگونی پهباد آمریکایی افزود: با سرنگونی این پهباد آمریکا و دنباله رو هایشان ذلیل و خوار شدند و لاشه همین پرنده آمریکایی حدود ۲۰۰ میلیون دلار است.

 

ابوحمزه با اشاره به نعمت ولایت و شجاعت وتدبیرامام خامنه ای بیان داشت:اگر ما و شما و ملت، شبانه روز نسبت به سلامتی رهبری دعا کنیم باز هم کم است چون که ایشان بی نظیر است و این را پوتین رئیس جمهور روسیه فهمید و یک نفر مترجم فارسی را آورد که صحبت های رهبر ما را ترجمه کند و معتقد است که مطالب رهبری درست است و ایشان یک شخصیت علمی هستند که تمام پیش بینی هایشان محقق می شود.

 

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به مشکلات اقتصادی امروز جامعه اظهارداشت: علت تورم، گرانی، عدم اشتغال، عدم نظارت بر صادرات و واردات چیست؟ اگر نمی توانیم مشکلات را حل کنیم پس چطور می توان غنی سازی۲۰ در صدر وساخت موشک دوربرد  را داشته باشم، پس مشکل اساسی ما بودجه نیست بلکه مدیریت اشتباه است.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان کرد: مدیرت جهادی را راه حل مشکلات اقتصادی دانست، رهبر معظم انقلاب شاخص های  مدیریت جهادی را کار، تلاش ،جهاد علمی ،محاسبه با خدا ،تدبیر ودرایت مطرح کردند که امروز باید سرلوحه کار مسئولین قراربگیرد ومسئول خودش را نوکر مردم بداند.

 

ابوحمزه با اشاره به اینکه الان دانشگاه های ما حدود پنج میلیون نفر دانشجو و هیئت علمی دارد، هشت میلیون فارغ التحصیل و ۱۲ میلیون دختر و پسر آماده ازدواج داریم، افزود: اما تعداد روحانیون و کسانی که درس طلبگی می خوانند فقط ۳۰۰ هزار نفر هستند لذا خانواده  ها باید زمینه را برای طلبگی فرزندان خود مهیا و آنان را به این سمت تشویق کنند.

 

وی در بخش دیگری از سخنانشان با اشاره به موضوع انتخابات تاکید نمود: سپاه وبسیج تحلیل سیاسی به جامعه می دهد و به سوالات پاسخ می دهیم معیار و ملاک ها را تبیین می کنیم و هیچ  یک از رده های سپاه و بسیج حق ورود به مصداق ندارند.

 

سردار ابوحمزه در ادامه با اشاره به رشد ضعیف جمعیت در ایران تصریح کرد: مشکل الان جامعه عدم ازدیاد نسل و جمعیت است چرا که همه به دنبال یک فرزند هستند، خانواده ها نباید در امر ازدواج فرزندان سختگیری کنند.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: یکی از دلایل سخت گیری در ازدواج فرهنگ پذیری از غرب است که متاسفانه شبانه روز در ماهواره ها و فضای مجازی تبلیغ می کنند لذا ما وظیفه داریم در جهت ازدواج اسان و فرزند آوری تبلیغ کنیم و مسئولین هم باید  شرایط وامکانات بیشتر برای تحقق این امر انجام دهند.

تنظیم: مهدی زاده

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *