برای پنجمین سال متوالی؛

جشنواره ترخون شهر گلباف برگزار می شود

شماره خبر: 2781 سرویس خبری : اخبار ویژه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸

دبیر جشنوراه ترخون گلباف گفت: جشنواره ترخون برای پنجمین سال متوالی به مدت دو روز در تاریخ 31 مرداد و اول شهریور در پارک ولیعصر شهر گلباف برگزار می شود.


مهدی بهزادی در گفت و گو با خبرنگار”بوتیا نیوز” از برگزاری پنجمین جشنواره ترخون در شهر گلباف خبر داد و گفت: این جشنواره برای پنجمین سال متوالی به مدت دو روز در روزهای ۳۱ مرداد و اول شهریور در پارک ولیعصر شهر برگزار می شود.

دبیر جشنواره ترخون گلباف خاطر نشان کرد: در کنار جشنواره برنامه های متنوع دیگری را در نظر گرفتیم که برگزاری جشن های شاد با حضور هنرمندان مطرح استان در پنجشنبه و جمعه شب از جمله آن هاست.

بهزادی در ادامه عنوان کرد: صبح جمعه بازدید از مزارع ترخون، اجرای موسیقی محلی و برنامه های مجزا برای کودکان و نوجوانان را در دستور کار داریم که امیدورایم با استقابل خوب مردم مواجه شود.

وی در ادامه به هدف برگزاری این جشنواره اشاره کرد و اظهار کرد:  معرفی ظرفیت ها و جاذبه های شهر گلباف از اهداف اصلی جشنواره است که به واسطه آن، امروز ترخون نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای جهان که این محصول به آنجا صادر می شود به اسم شهر گلباف، شناخته شده است.

دبیر جشنواره ترخون گلباف در پایان تصریح کرد: از لحاظ گردشگری نیز به واسطه شناختی که از شهر به وجود آمده و ظرفیت هایی که از طریق جشنواره معرفی شده است نیز وضعیت بهتری پیدا کردیم و این هدفی است که ما به دنبال آن هستیم.

مصاحبه و تنظیم: مهدی زاده

انتهای پیام/


    اخبار مرتبط

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *